بارکد خوان
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

بارکد خوان هانی ول

امروزه تمامی انبارداری ها، فروشگاه ها و دیگر کسب و کارهایی که با اجناس و کالاها سر و کار دارند از دستگاه اسکنر بارکد جهت مدیریت آنها استفاده میکنند.همانطور که میدانید، تمامی محصولات و کالاها بارکد مختص به خود را دارند که به صورت خطوط عمودی بر روی محصولات مشاهده میشود.به طور کلی در حالت معمول نمیتوان این بارکدها را مشاهده کرد و باید از طریق دستگاه مخصوص بارکد جهت خواندن استفاده کرد.

اگر قصد خرید بارکدخوان را دارید بعد از کمی جستجو و تحقیق متوجه برندهای متنوع این محصول میشوید. هانی ول از شرکت های تولید کننده در این زمینه است.این شرکت انواع بارکدخوان ها را با مدل های متنوع در اختیار کاربران قرار داده تا با توجه به نوع کسب و کار خود آن را خریداری کنند.

انواع بارکد خوان هانی ول

بارکد خوان بدون سیم و سیمی از جمله مدل های موجود این برند در بازار است.به عنوان مثال بعضی مشاغل مانند کارخانه ها و انبارداری ها نیاز به جا به جایی دستگاه بارکد دارند که در نهایت اطلاعات را باید به سیستم انتقال دهند. در اینجا مدل بی سیم یا همان سیار برای این نوع کسب و کارها بسیار ایده آل خواهد بود.بارکد خوان های برند هانی ول از قدرت بالایی برخوردار بوده به طوری که نیاز به فاصله خیلی کم جهت خواندن و اسکن بارکد ندارد.

بارکد خوان دو بعدی و یک بعدی از دیگر تولیدات این شرکت بزرگ است.در مدل های تک بعدی دستگاه فقط قادر به خواندن بارکدهای یک بعدی و خطی بوده، اما در مدل دو بعدی قابلیت خواندن هر نوع بارکدی را دارد.

مرکز ماشین های اداری کیومیتا نماینده رسمی بارکد خوان honeywell در تهران است.این شرکت تمامی این محصولات را با قیمت مناسب برای مشتریان خود عرضه کرده است.