بارکد خوان
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
بارکدخوان میوا MBS-6800
بارکدخوان میوا MBS-6800
۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
بارکد خوان میوا 8215
بارکد خوان میوا 8215
۴,۰۱۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
بارکد خوان میوا MBS 1750
بارکد خوان میوا MBS 1750
لطفا تماس بگیرید

  بار کد خوان میوا

  میتوان گفت بارکدخوان یا اسکنر بارکدها از جدید ترین تجهیزات فروشگاهی الکترونیکی میباشند که امروزه مورد استقبال بسیاری از فروشگاه های بزرگ و کوچک قرار گرفته شده است. در بازار این دستگاه دارای تنوعی از برند ها و مدل ها میباشد که از پرفروش ترین آنها میتوان به بارکد خوان میوا (Meva) اشاره کرد. این دستگاه قادر است بارکد محصولات و کالا ها را با استفاده از یک منبع نوری تشخیص دهد و در محیط های نرم افزاری Word و Excel و نرم افزارهای دیگر نشان میدهد.

  بارکد خوان برند میوا به صورت نوری طراحی شده است و برای حجم کاری متوسط و کم بسیار ایده آل است. مدل نوری این محصول قادر به شناسایی بارکد های کوچک است بیشتر مورد استفاده سوپر مارکت ها و فروشگاه های کوچک قرار میگیرد. در بازار این دستگاه در مدل های متنوع و بر اساس نیاز مشتریان عرضه شده است که هر کدام کارایی و ویژگی خاص خود را در حوزه های مختلف دارند. سرعت یکی از ویژگی های مهم در انتخاب این بارکد خوان ها است که در هر مدل متفاوت است. شرکت میوا این محصول را با سرعت بین 330 تا 500 اسکن در ثانیه تولید کرده است. ما در این مقاله قصد دارید به معرفی بارکد خوان میوا بپردازیم.

  انواع بارکد خوان میوا Meva از نظر تکنولوژی

  •  لیزری: در این دستگاه لیزر به عنوان نور مورد استفاده قرار میگیرد که جز پرفروش ترین بارکد اسکنرها میباشد و دارای دقت بالا در اسکن میباشد.
  •  نوری: این دستگاه در دو مدل چندوجهی و تفنگی در بازار ارائه شده است که قادر است همه بارکدها را در سایزهای متفاوت بخواند.
  •  چند پرتو: با استفاده از این دستگاه میتوانید بیش از 100 خط را به آسانی اسکن نمایید. این مدل بیشتر مورد استفاده فروشگاه های بزرگ قرار میگیرد.
  •  دو بعدی: از این مدل برای داده هایی با تعداد بالا مورد استفاده قرار میگیرد.میتواند انواع بارکدهای تک بعدی و دو بعدی را بخواند.
  •  خطی: نام دیگر آن CCD میباشد که فقط میتواند بارکد های تک بعدی را بخواند.این نوع اسکنر در مقایسه با مدل های دیگر مقاومت بالایی دارند.

  لیزر تکنولوژی قدیمی بارکد اسکنر است که از طریق تاباندن یک نور قوی بر روی سطح بارکد آن را می خواند. مزیت بارکد خوان لیزری در محیط های کم نور می باشد. همچنین این بارکد خوان ها می توانند بارکد را در فواصل دورتر (بعضی از مدل ها حتی تا 4،5 متر) نیز بخوانند. این مدل از دستگاه ها نمیتوانند بارکدهای دو بعدی (یا حتی برخی از بارکدهای تک بعدی را بخوانند.) همچنین نمیتواند بارکدهای مخدوش یا با چاپ بد، بارکدهای روی صفحه نمایشگر یا در محیط های پر نور بخواند.

  بارکد خوان های نوری (CCD) تکنولوژی مدرن بارکد خوان را استفاده میکنند.عملکرد این بارکد خوانها مانند یک دوربین عکس برداری بروی تلفن همراه شما می باشد. نوع پیشرفته تر این بارکد خوان ها (Area Imager) توانایی خواندن بارکدهای دو بعدی را نیز دارد.بر خلاف بارکد خوان های لیزری، میتوانند بارکدهای مخدوش یا با چاپ بد، بارکدهای روی صفحه نمایش یا در محیط های پر نور را بخوانند.عمر آن عموما از نوع لیزری بیشتر است.

  مدل لیزری در نور کم یا به هنگام حرکت عملکرد مناسبی ندارند. همچنین بارکدها باید در فاصله بسیار نزدیک تر نسبت بارکد لیزری قرار بگیرند تا خوانده شوند.انتخاب بین این دو سری تکنولوژی بر اساس کسب و کار مشتری و بودجه خرید وی صورت می گیرد. از نظر قیمت لیزری ارزان تر از نوری میباشد.

  ویژگی بارکدخوان میوا Meva

  شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین انواع بارکد خوان Meva را با گارانتی و قیمت مناسب برای شما کاربران گرامی عرضه کرده است. این شرکت توانسته است برای راحتی شما کاربران فروشگاه اینترنتی کیومیتا را ارائه دهد. در صورت هر گونه سوال میتوانید با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

  • کیفیت مناسب
  • وزن سبک
  • ابعاد جمع و جور
  • قابل حمل
  • قیمت مناسب
  • سرعت بالا
  • تنوع مدل

  مدل های دستگاه اسکنر بارکد میوا

  میوا این دستگاه را در دو مدل پایه دار و بدون پایه به بازار عرضه کرده است.در مدل پایه دار دستگاه بر روی یک پایه قرار گرفته و برای خواندن اطلاعات کالاها و محصولات کافیست آن ها را جلوی دستگاه قرار دهید.اما در مدل بدون پایه، بارکد خوان به صورت دستی برای خواندن اطلاعات صورت میگیرد. 

  نوعی دیگر از این بار کدخوان ها به صورت دو بعدی بوده که جزء تولیدات پیشرفته شرکت میوا محسوب شده است. این دستگاه قابلیت خواندن انواع بارکدهای تک بعدی و دو بعدی را دارد همچنین بارکدهایی که زاویه های سختی دارند را میتواند اسکن کند. بارکد خوان Meva یکی از رایج ترین تجهیزات فروشگاهی میباشد که در وب سایت کیومیتا میتوانید مدل های متنوع را بررسی و مقایسه کنید.