بارکد خوان
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
بارکدخوان دلتا CCD30
بارکدخوان دلتا CCD30
۱,۶۲۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
بارکد خوان زبرا LS3408-FZ
بارکد خوان زبرا LS3408-FZ
۱۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  بار کدخوان دلتا

  دلتا یک شرکت چینی و از تولید کنندگاه تجهیزات فروشگاهی از جمله بارکد خوان است.بارکد خوان های دلتا به دلیل نداشتن تنوع در مدل کمتر مورد توجه قرار گرفته است.شرکت DELTA این دستگاه را به صورت دو بعدی طراحی کرده که قابلیت خواندن بارکدهای تک بعدی و دوبعدی و برخی سه بعدی را دارد.

  انواع بارکدخوان دلتا

  بارکد خوان پرتویی یک نوع اسکنر بارکد از تولیدات کمپانی دلتا است.مدل پرتویی قابلیت اسکن انواع بارکدها را در زوایای مشخص را دارد.این دستگاه در کسب و کارهایی نظیر انبارداری ها، فروشگاه ها، خرده فروشی ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد.

  بارکد خوان دستی از دیگر تولیدات این کمپانی است که مورد توجه بسیاری از مدیران کسب و قرار گرفته است.دلتا این دستگاه را بسیار خوش دست طراحی کرده، به طوری که تا ساعت ها بدون هیچ گونه خستگی میتوان با آن کار کرد.

  با توجه به ویژگی و امکانات گفته شده قیمت بسیار مناسبی را نیز دارد. اگر در روز حجم کاری متوسط و یا کمی را دارید اسکنرهای بارکد برند دلتا را پیشنهاد میکنیم.

  خرید بارکدخوان دلتا

  با خرید بارکد خوان DELTA از فروشگاه کیومیتا لوازم جانبی، خدمات پس از فروش و گارانتی را نیز دریافت خواهید کرد.کیومیتا این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب برای مشتریان خود ارائه داده است.برای کسب اطلاع بیشتر و نحوه خرید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.