بارکد خوان
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه

  بار کدخوان اچ پی

  شرکت اچ پی یک از برندهای شناخته شده و قدیمی در جهان است.اچ پی به عنوان یک کمپانی فعال در حوزه ماشین های اداری، تجهیزات فروشگاهی، فناوری اطلاعات و ... شناخته شده است. بارکد خوان ها از تجهیزات فروشگاهی پر فروش بوده که این کمپانی در چند سال اخیر در این زمینه فعالیت دارد.به طور کلی تنوع بار کد خوان های این برند نسبت به برندهای دیگر کمتر بوده و همین دلیل کمتر در بازار فروش آن دیده میشود.

  انواع بارکد خوان اچ پی

  بار کدخوان HP در دو مدل تک بعدی و دو بعدی طراحی شده تا کاربران با توجه به نیاز خود آن را خریداری کنند.

  بارکد خوان دو بعدی اچ پی : این مدل از این دستگاه قابلیت خواندن انواع بارکدهای تک بعدی و دو بعدی را دارا است.تکنولوژی دو بعدی از جدیدترین و به روز ترین کمپانی اچ پی است که مورد توجه بسیاری از مدیران کسب و کار قرار گرفته است.

  بار کد خوان تک بعدی اچ پی: این دستگاه تک بعدی فقط قادر به خواندن بارکدهای یک بعدی است.اگر در روز بارکدهای 1بعدی را برای خواندن دارید این مدل را پیشنهاد میکنیم. چرا که از نظر قیمت به صرفه تر از مدل دو بعدی است.

  کاربری راحت و راه اندازی ساده از مزیت های استفاده از این بارکدخوان است.ساعت ها بدون هیچ گونه خستگی به راحتی با سرعت بالا کار کنید.در ضمن این دستگاه قابلیت خواندن بارکدهای سه بعدی را ندارد.با توجه به امکانات و ویژگی های گفته شده، قیمت بسیار مناسبی را نیز دارد.

  بارکد خوان HP را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی کیومیتا خرید کنید.با خرید این دستگاه از گارانتی و خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.