کاغذ خردکن
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
كاغذ خردكن hsm مدل 70.2
كاغذ خردكن hsm مدل 70.2
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  کاغذ خرد کن اچ اس ام

  کارشناسان امنیت توصیه میکنند که کارت های اعتباری، اسناد مالیاتی، صورت حساب های بانکی، رسیدهای بانکی و دیگر اسناد مهم و خصوصی خود را منهدم کنید.امروزه دستگاهی به نام کاغذ خردکن جهت از بین بردن این اسناد و مدارک در بازار ارائه شده است.این دستگاه قادر به خرد کردن اطلاعات شما در کمترین زمان ممکن خواهد بود.

  تولیدکنندگان بسیاری در این زمینه فعالیت دارند که شرکت اچ اس ام یکی از برندهای معتبر در این زمینه است.کاغذخرد کن اچ اس ام به دو صورت پودری و رشته ای اسناد را خرد میکند که کاربران با توجه به نوع نیاز خود آن را انتخاب میکنند.این کمپانی

  انواع کاغذ خردکن اچ اس ام

  کاغذ خرد کن hsm پودری: این مدل از این محصول برای ادارات و سازمان هایی که اطلاعات بسیار محرمانه دارند ایده آل است، زیرا مدل پودری از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و این اطلاعات را غیر قابل بازگشت خواهد کرد.

  کاغذ خرد کن hsm رشته ای: مدل رشته در ابعاد بزرگتر از پودری کاغذ ها را خرد میکند و از این جهت بیشتر در شرکت های کوچک با حجم کاری کم استفاده میشود.همچنین برای مصارف خانگی نیز پیشنهاد میشود.

  برخی دیگر از کاغذخرد کن های این برند با قابلیت خرد کردن CD، DVD، منگنه و کلیپس طراحی و تولید شده است.با توجه به امکانات و ویژگی های ارائه شده در این دستگاه قیمت به صرفه ای نیز به همراه دارد.

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا نماینده کاغذ خردکن های hsm در ایران بوده و محصولات این برند را با کیفیت مطلوب و قیمت بسیار مناسب برای مشتریان خود ارائه داده است.در صورت بروز هر گونه سوال در این زمینه و یا خرید میتوانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.