کاغذ خردکن
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
کاغذ خرد کن کینگ مدل H2BX
کاغذ خرد کن کینگ مدل H2BX
لطفا تماس بگیرید

  کاغذ خرد کن کینگ

  شرکت کینگ یکی از تولیدکنندگان کاغذ خردکن در بازار است.این شرکت دو مدل کاغذ خردکن H2BX و H4BX را به تولید رسانده است و از این رو نتوانسته به خوبی خود را در دل بازار جای دهد.

  کاغذ خردکن کینگ کاغذ ها را به روش رشته ای برش میدهد و از این جهت برای اسناد و مدارک محرمانه یا خصوصی ادارات و سازمان ها پیشنهاد نمیشود و برای شرکت ها و مصارف شخصی با حجم کاری متوسط یا کم ایده آل است.ظرفیت ورودی این دستگاه ها تا حداکثر 6 برگ است، پس اگر در روز حجم زیادی اسناد برای خرد کردن دارید بهتر است به دنبال دیگر برندها باشید.

  مشخصات فنی کاغذ خردکن کینگ

  کاغذ خرد کن های این برند از لحاظ امنیت بالا بوده به طوری که امکان بازگشت اطلاعات وجود ندارد.این محصول بر خلاف دیگر مدل و برندها نمیتواند به خوبی سنجاق یا منگنه روی کاغذها را خرد کند، پس در زمان وارد کردن کاغذ به این نکته توجه کنید.اما اجسام مقوایی و پلاستیکی نظیر کارت های بانکی را به راحتی میتواند خرد میکند.

  شرکت King این کاغذ خرد کن ها را در ابعادی بسیار جمع و جور و وزنی قابل حمل طراحی کرده است تا کاربران بتوانند به راحتی آن را بر روی میز خود در هر محیطی قرار دهند.بدنه این محصول از نوع پلاستیک مقاوم بوده و از بابت قرار گرفتن در گرما یا محیط های رطوبت دار خیالتان خاطر جمع باشد.

  اگر به دنبال دستگاه کاغذ خرد کن با قیمت مناسب برای مصارف خانگی یا اداری با حجم کاری متوسط هستید شرکت کیومیتا برند King را به شما پیشنهاد میکند.