محدوده قیمت مورد نظر(تومان)

پرینتر اچ پی

یکی از کمپانی های بزرگ تولید کننده محصولات الکترونیک در زمینه ماشین های اداری اچ پی HP میباشد. اچ پی اولین تولید کننده پرینترهای لیزری در جهان است که امروزه یکی از پرفروش ترین پرینترها محسوب میشود.این شرکت انواع مختلفی از این پرینتر ها  به صورت تک کاره و چند کاره به بازار ارائه داده است که دارای قابلیت های متنوع و قیمت مناسبی می باشد.

ویژگی پرینترهای اچ پی

  • دارای بدنه محکم و مقاوم
  • کیفیت بالای چاپ
  • سرعت چاپ بالا

با توجه به قابلیت های گفته شده اگر قصد خرید پرینتر را دارید ما به شما برند اچ پی را معرفی میکنیم .قبل از خرید دستگاه باید هزینه ای که میخواهید پرداخت کنید را بررسی کنید زیرا این محصول داری تنوع قیمت بالایی میباشد.

قیمت پرینتر اچ پی 

  • تکنولوژی چاپ که شامل لیزری،سوزنی و جوهر افشان میباشد.

پرینتر جوهر افشان اچ پی : این مدل ارزان ترین نوع پرینترها میباشد.بیشتر برای مصارف گرافیکی مورد استفاده قرار میگیرد. از معایب بزرگ این محصول این است که اگر به مدت یک ماه از آن استفاده نشود جوهر کارتریج خشک شده و مجدد باید کارنریج را عوض کرد.

پرینتر لیزری اچ پی : یکی از بهترین پرینتر از نوع لیزری میباشد و گران قیمت هستند.کیفیت چاپ بسیار بالایی دارد.دستگاهی که مناسب ادارات و شرکت ها میباشد.یکی ازعلت گران بودن آن قیمت بالا مواد مصرفی آن میباشد.

پرینتر سوزنی ریبونی : پرینتر بسیار تخصصی میباشد که برای مصارف بانک ها برای چاپ صورت حساب ها و دفتر های خدماتی برای چاپ فیش استفاده میشود که برای مصارف خانگی مناسب پیشنهاد نمیشود.

  • چاپ رنگی و سیاه سفید : پرینتر تک رنگ ارزان تر از پرینتر رنگی میباشد.تک رنگ فقط دارای دو رنگ سیاه و سفید میباشد که برای چاپ نمودار و متون مناسب میباشد ولی برای تصاویر رنگی  و جلوه های های گرافیک مناسب نیستند.  
  • سرعت چاپ: هر چه قدر سرعت چاپ آنها بالاتر باشد بر قیمت آن تاثیر میگذارد.

شرکت کیومیتا یکی از شرکت های فعال در زمینه تأمین و فروش انواع  پرینتر اچ پی با کیفیت بالا وقیمت مناسب میباشد.