محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

پرینتر اچ پی

یکی از کمپانی های بزرگ تولید کننده محصولات الکترونیک در زمینه ماشین های اداری اچ پی (HP) میباشد. اچ پی اولین تولید کننده پرینترهای لیزری در جهان است که امروزه یکی از پرفروش ترین پرینترها محسوب میشود.این شرکت انواع مختلفی از این پرینتر ها را به صورت تک کاره و چند کاره به بازار ارائه داده است که دارای قابلیت های متنوع و قیمت مناسبی می باشد.

ویژگی پرینترهای اچ پی

  • دارای بدنه محکم و مقاوم
  • کیفیت بالای چاپ
  • سرعت چاپ بالا

با توجه به قابلیت های گفته شده اگر قصد خرید پرینتر را دارید ما به شما برند اچ پی را معرفی میکنیم .قبل از خرید دستگاه باید هزینه ای که میخواهید پرداخت کنید را بررسی کنید زیرا این محصول داری تنوع قیمت بالایی میباشد.

انواع پرینتر HP اچ پی

  • تکنولوژی چاپ که شامل لیزری، سوزنی و جوهر افشان میباشد.

پرینتر HP جوهر افشان : این مدل ارزان ترین نوع پرینترها میباشد. بیشتر برای مصارف گرافیکی مورد استفاده قرار میگیرد. از معایب بزرگ این محصول این است که اگر به مدت یک ماه از آن استفاده نشود جوهر کارتریج خشک شده و مجدد باید کارنریج را عوض کرد.

پرینتر لیزری اچ پی : یکی از بهترین پرینتر از نوع لیزری میباشد و گران قیمت هستند. کیفیت چاپ بسیار بالایی دارد.دستگاهی که مناسب ادارات و شرکت ها میباشد. یکی ازعلت گران بودن آن قیمت بالا مواد مصرفی آن میباشد.

پرینتر سوزنی ریبونی HP : پرینتر بسیار تخصصی میباشد که برای مصارف بانک ها برای چاپ صورت حساب ها و دفتر های خدماتی برای چاپ فیش استفاده میشود که برای مصارف خانگی مناسب پیشنهاد نمیشود.

  • چاپ رنگی و سیاه سفید : پرینتر تک رنگ ارزان تر از پرینتر رنگی میباشد. تک رنگ فقط دارای دو رنگ سیاه و سفید میباشد که برای چاپ نمودار و متون مناسب میباشد ولی برای تصاویر رنگی  و جلوه های های گرافیک مناسب نیستند.  
  • سرعت چاپ: هر چه قدر سرعت چاپ آنها بالاتر باشد بر قیمت آن تاثیر میگذارد.

حدود قیمت پرینترهای HP

همانطور که میدانید قیمت پرینترهای hp در بازار با نوسان رو به رو است که از دلایل اصلی این نوسانات روند رو به رشد فناوری ها است. تولید و ورود محصولات جدید به بازار و قدیمی شدن محصولات قبلی، قیمت و میزان فروش محصولات را تعیین میکند. قیمت این پرینترها به عوامل دیگری نظیر مدل، ویژگی ها، ابعاد، کیفیت و سرعت نیز بستگی دارد. اگر بخواهیم یک قیمت نسبی برای پرینتر اچ پی ذکر کنیم، ما بین 1 تا 70 میلیون تومان رو به رو میشویم.بی شک دراین بازه پرینترهایی با ویژگی و قابلیت های متنوعی ارائه میشود که قیمت آنها بر اساس این قابلیت ها تعیین میشود.

نمایندگی فروش پرینترهای اچ پی

کاربران آگاه باید بدانند بهترین مکان برای خرید پرینترهای HP فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز است و خدمات ارائه شده در این مراکز از نظر کیفی و رضایت مشتریان، مرتبا در حال بررسی است. علاوه بر آن در صورت بروز هر گونه مشکل در دستگاه ها، گارانتی و خدمات پس از فروش موجود تمامی این مشکلات را جبران خواهد کرد تا مشتریان نگرانی بابت این مشکلات نداشته باشند. در این میان شرکت کیومیتا بعنوان نمایندگی اچ پی HP  در زمینه تأمین و فروش انواع پرینترهای اچ پی است که از این قواعد مستثنی نبوده و تمامی پارامترهای مرتبط با گارانتی و خدمات را رعایت میکند.