محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
برند های دیگر دستگاه فکس
مقایسه
فکس لیزری کانن L170
فکس لیزری کانن L170
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
فکس کانن آی سنسیز L150
فکس کانن آی سنسیز L150
لطفا تماس بگیرید

  فکس کانن Canon

  در تعریف کلی میتوان گفت فکس یا دورنگار به دستگاهی اطلاق میشود که از طریق خط تلفن متون و تصاویر ارسال و دریافت میشوند.بدین صورت که کاغذ وارد شده در دستگاه، اسکن شده و ارسال میشود.از شرکت های تولید کننده این دستگاه میتوان به کانن اشاره کرد.از پر فروش ترین فکس های موجود در بازار برند کانن بوده که به سه دسته کاربنی، لیزری و حرارتی دسته بندی شده است، که هر کدام کارایی و قابلیت های خاص خود را دارد.

  فکس Canon در در سه مدل تک کاره، دو کاره و چهار کاره تولید شده است.در مدل تک کاره فقط قادر است عملیات فکس را انجام دهد.در مدل دو کاره قابلیت اسکن نیز به آن اضافه شده است، اما در مورد چهار کاره عملیات کپی، اسکن و پرینت در این دستگاه قرار داده شده است.

  انواع فکس کانن

  فکس لیزری کانن: این مدل از فکس ها از تونر و درام تشکیل شده است.مهمترین ویژگی فکس لیزر سرعت بالای آن است، که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.مناسب برای ادارات و شرکت ها با حجم کاری بالا است.

  فکس کاربنی کانن: این دستگاه که از نظر قیمت به صرفه بوده از همانند فکس های معمولی است.دارای مدل های متنوع بوده که شامل فکس با گوشی و بدون سیم است.از لحاظ سرعت جزء رده میانی قرار دارد. در این فکس به جای کاغذ از کاربن استفاده میشود.

  فکس حرارتی کانن: این مدل از فکس ها از کاغذ های مخصوص استفاده میکند.قیمت این دستگاه به صرفه بوده و کاغذهای استفاده شده در آن ارزان است.دارای بدنه ای مقاوم بوده و در محیط های پر گرد و خاک نیز مورد استفاده قرار میگیرد.از لحاظ سرعت پایین بوده و برای حجم کاری بالا پیشنهاد نمیشود.

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا انواع فکس های Canon را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار داده است.این شرکت برای راحتی شما کاربران اطلاعات جامع هر محصول را، همراه با قیمت در فروشگاه کیومیتا قرار داده تا به راحتی مطابق با نیازتان دستگاه را انتخاب و خریداری کنید.