برند و سازنده کالا

محدوده قیمت مورد نظر(تومان)

پرینتر لیزری

پرینترهای لیزری از محبوب ترین نوع چاپگرها محسوب میشوند.این مدل از پرینترها در مدل و قیمت های متفاوت توسط شرکت های سازنده در بازار عرضه شده اند.معمولا ادارات و شرکت های بزرگ به دلیل اینکه حجم کاری بالایی دارند نیاز به دستگاهی دارند که بتوانند کارهای چاپی خود را با سرعت و کیفیت بالا انجام دهند.میتوان گفت این دستگاه از نظر سرعت و کیفیت مورد توجه بسیاری از سازمان ها قرار گرفته شده است.از برندهای موجود در بازار که به تولید چاپگرهای لیزری پرداخته اند میتوان به اچ پی، ریکو، کانن، برادر، سامسونگ و لکسمارک اشاره کرد.هر کدام از برند های گفته شده مشخصات و قابلیت های خاص خود را دارند.

انواع پرینترهای لیزری

پرینتر لیزری تک کاره رنگی: با استفاده از این چاپگر قادر خواهید بود اسناد را از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ به صورت رنگی چاپ نمایید.

پرینتر لیزری تک کاره سیاه و سفید: مانند مدل تک کاره رنگی بوده اما اسناد فقط به صورت سیاه و سفید چاپ میشوند.

پرینتر لیزری چهار کاره سیاه و سفید: این دستگاه علاوه بر عملیات چاپ قادر خواهد بود به صورت همزمان اسکن، کپی و فکس را انجام دهد.پرینت به صورت سیاه و سفید میباشد.

پرینتر لیزری چهار کاره رنگی: این مدل از چاپگر به عنوان کاملترین پرینتر لیزری محسوب میشود.عملکرد آن همانند چهار کاره سیاه و سفید بوده با این تفاوت که در این مدل اسناد به صورت رنگی پرینت میشوند.

مزایای استفاده از چاپگر های لیزری

این دستگاه این امکان را به شما میدهد تا اسناد و تصاویر خود را با سرعت فوق العاده تا سایز A3 چاپ نمایید.تونر آن قادر خواهد بود که تعداد صفحات بیشتری را نسبت مدل جوهر افشان برای شما چاپ نماید و همچنین میتواند ماهانه تا چندین هزار برگ را چاپ کند.یکی از ویژگی های مثبت آن مقاومت در برابر آب میباشد و از لحاظ نگهداری و هزینه بسیار مقرون و به صرفه میباشد.

مرکز ماشین های اداری کیومیتا انواع پرینترهای لیزری را با برند و تنوع مدل در فروشگاه اینترنتی کیومیتا برای شما کاربران ارجمند ارائه داده است.کارشناسان این شرکت آماده اطلاع رسانی و مشاوره به شما در این زمینه می باشد.