مقالات تخصصی

تفاوت ویدئو وال و مانیتور صنعتی
تفاوت ویدئو وال و مانیتور صنعتی زمانی که صحبت از تبلیغات و اطلاع رسانی خدمات و کالا ها در مکان‌های عمومی، مراکز تجاری، اداری، تفریحی و ... می شود، نمایشگرهای صنعتی به عنوان یکی از ابزار های بسیار کاربردی و رقابتی در این زمینه محسوب می‌شوند.
۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲۵:۱۱ بعد از ظهر 840
 اتصال گوشی به چاپگر
اتصال گوشی به چاپگر امروزه استفاده از پرینترهای بی سیم بسیار رواج پیدا کرده است. پرینتری که بدون استفاده از کابل یا سیم به دستگاه مورد نظر شما به راحتی متصل میشود و عملیات چاپ را انجام میدهد.
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۲:۲۷ بعد از ظهر 9777
 بهترین گوشی های گیمینگ 2021
بهترین گوشی های گیمینگ 2021 یکی از فناوری های جدیدی که پا به عرصه بازار موبایل گذاشته است، گیمینگ گوشی ها است که این روزها بسیار محبوب شده اند.
۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸:۶ بعد از ظهر 13778
بهترین دوربین گوشی برای عکاسی
بهترین دوربین گوشی برای عکاسی امروزه با گسترش و پیشرفت فناوری ها استفاده از دوربین گوشی برای عکاسی بسیار افزایش یافته است.
۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲:۱۰ بعد از ظهر 1456
آموزش اسکن کردن
آموزش اسکن کردن با استفاده از دستگاه اسکنر می توانید اسناد، تصاویر و نوشته های خود را در اداره یا خانه به نسخه دیجیتالی در رایانه ، لپ تاپ و گوشی تبدیل کنید.
۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴۲:۴۶ بعد از ظهر 6407
معرفی بهترین گوشی های 2020 + ویژگی و کاربرد
معرفی بهترین گوشی های 2020 + ویژگی و کاربرد به طور معمول افراد در هنگام خرید گوشی موبایل همیشه به دنبال یک گوشی خوب با کارایی بالا و قیمت مناسب هستند.
۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷:۳ قبل از ظهر 75341
تفاوت پرینتر لیزری و جوهر افشان
تفاوت پرینتر لیزری و جوهر افشان از ماشین های اداری که وظیفه چاپ اسناد و تصاویر را بر روی انواع کاغذها دارد، پرینتر یا همان چاپگر است.
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴۱:۵۹ بعد از ظهر 1504
بهترین برندهای مانیتور
بهترین برندهای مانیتور امروزه در بازار طیف وسیعی از مانیتورها با برندهای متنوع وجود دارند. ال ‌جی، سامسونگ، بنکیو، ایسوس، ویوسونیک، ایکس ویژن، ام اس آی، جی پلاس و... برخی از برندهای موجود در بازار هستند.
۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۳۰:۸ بعد از ظهر 16305
بهترین مانیتورهای گیمینگ 2020 با قیمت مناسب
بهترین مانیتورهای گیمینگ 2020 با قیمت مناسب برای گیمرها انتخاب و خرید مانیتور حرفه ای از اهمیت بالایی برخوردار میباشد، به طوریکه بتوان تصاویر بسیار شفاف را با حداکثر رزولوشون مشاهده کرد.
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۹:۲۵:۰ قبل از ظهر 22347
کد ریست دستگاه های کپی
کد ریست دستگاه های کپی منظور از ریست دستگاه کپی، برگرداندن تنظیمات دستگاه ها به حالت کارخانه است.
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷:۴۸ قبل از ظهر 2645