محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
اسکنر کانن LiDE 300
اسکنر کانن LiDE 300
۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
اسکنر کانن CanoScan LIDE 400
اسکنر کانن CanoScan LIDE 400
۴,۱۷۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
اسکنر کانن Lide 120
اسکنر کانن Lide 120
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
اسکنر کانن CANON LIDE 220
اسکنر کانن CANON LIDE 220
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
اسکنر کانن FB201
اسکنر کانن FB201
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
اسکنر کانن FB101
اسکنر کانن FB101
لطفا تماس بگیرید

  اسکنر کانن

  شرکت کانن Canon یکی از برندهای معروف در تولید ماشین های اداری از جمله اسکنر  که یکی از تجهیزات ورودی کامپیوتر و پرکاربرد در حوزه های متفاوت میباشد.این کمپانی توانسته است شعبات زیادی را در جهان گسترش دهد که در کشورهای مختلف شاهد آن هستیم.این دستگاه  دارای  کاربرد و انواع متفاوت مانند اسکنر چهره، اثر انگشت و حوزه های پزشکی و همچنین از نظر تکنولوژی انواع متفاوتی از جمله دستی،استوانه ای،تخت، شیت فید و پلاترارائه شده است که هر کدام کارایی های مختلفی دارند.

  به عنوان مثال مدل استوانه ای در شرکت های بزرگ که کار چاپ با کیفیت و سرعت بالا انجام میدهند پیشنهاد می شود و مدل تخت به دلیل قیمت پایین آن برای مصارف خانگی و کسب و کارهای کوچک کاربرد دارد.با توجه به بالا بودن کیفیت و قیمت مناسب آن مورد توجه بسیاری از کاربران از جمله ادارات،مدارس،شرکت ها و ... قرار گرفت.

  در هنگام انتخاب این محصول فاکتورهای مهم شامل سرعت اسکن،پورت های اتصال و رزولوشن را در نظر بگیرید.برای شرکت ها و ادارات بزرگ با حجم کارایی بالا این مشخصه ها جز ویژگی ها مهم محسوب میشود.برای مصارف خانگی و کسب و کارهای کوچک مدل معمولی تر و هزینه به صرفه تر پیشنهاد میشود.

  بررسی تخصصی اسکنر کانن

  از انواع کاغذها با سایزهای متفاوت پشتیبانی میکند.این اسکنرها در دو مدل اسکن رنگی و سیاه سفید و بعضی دو مدل را شامل میشوند.با توجه به ویژگی های گفته شده از این برند شما میتوانید تصاویر کاغذی خود را در کامپیوتر به صورت دیجیتالی و کیفیت عالی اسکن نمایید و با اطمینان سال ها از آن استفاده نمایید.با در نظر گرفتن حجم کاری و کاربریتان میتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید همچنین برای هر گونه سوال میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا انواع اسکنر کانن را با کیفیت بالا و قیمت مناسب و همراه با گارانتی برای شما عزیزان ارائه داده است.