محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
برند های دیگر فکس
مقایسه
دستگاه فکس Panasonic 612
دستگاه فکس Panasonic 612
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
مقایسه
فکس پاناسونیک FP711Cx-W
فکس پاناسونیک FP711Cx-W
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
فکس پاناسونیک FP-701Cx
فکس پاناسونیک FP-701Cx
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
مقایسه
فکس پاناسونیک FM-388CX
فکس پاناسونیک FM-388CX
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
مقایسه
فکس پاناسونیک KX-FM386
فکس پاناسونیک KX-FM386
لطفا تماس بگیرید
مقایسه

  فکس پاناسونیک

  دستگاه فکس یا دورنگار امروزه یکی از تجهیزات پرکاربرد در ادارات و شرکت ها محسوب میشود.امروزه این دستگاه با برند و قابلیت های متفاوت در بازار موجود میباشد که افراد بر اساس نیازهایشان آن را خریداری میکنند.یکی از تولیدکنندگان این محصول شرکت پاناسونیک Panasonic میباشد.

  ادارات و شرکت های بزرگ و کوچک یکی از طرفداران این دستگاه میباشند.این کمپانی این محصول را در سه مدل لیزری، کاربنی و حرارتی تولید کرده است که هرکدام کارایی و ویژگی خاص خود را دارند.

  انواع فکس پاناسونیک

  فکس حرارتی : این مدل با کاغذهای معمولی سازگاری ندارد و از کاغذهای مخصوص استفاده میشود که به گرما حساس هستند که به آن ها کاغذ حرارتی میگویند.یکی از ویژگی مهم آن این است که دوام بیشتری نسبت به مدل های دیگر دارد.از معایب آن میتوان محدودیت استفاده از انواع کاغذها و چاپ حرارتی آن ماندگار نمیباشد و محتوای کاغذ بعد از مدت ها کم رنگ تر میشود.برای شرکت های کوچک که با حجم کاری کم این مدل را پیشنهاد میکنیم.
  فکس کاربنی : این نوع فکس ها با کاغذهای معمولی سازگار میباشد و از نظر قیمت به صرفه هستند.دارای سرعتی متوسط میباشد و برای کسب و کارهای کوچک که از یک فکس استفاده میشود مناسب است.اگر از آن با روش های مناسب نگهداری نشود موجب خرابی زودرس آن میشود. 
  فکس لیزری : کمپانی پاناسونیک این مدل از فکس را در مدل های چندکاره که قابلیت اسکن، کپی و پرینت دارد را ارائه داده است که میتواند پاسخگوی کاربران باشد. در شرکت های بزرگ با حجم کاری بالا این مدل که دارای سرعت بالایی میباشد پیشنهاد میشود. 

  از مدلهای گفته شده دو مدل فکس کاربنی و حرارتی که کیفیت و سرعت پایین تری دارند برای مصارف خانگی هم مورد استفاده قرار میگیرد همچنین هزینه مواد مصرفی آنها پایین میباشد.اگر قصد خرید دستگاه فکس را دارید مابه شما برند پاناسونیک را پیشنهاد میدهیم.از ویژگی های مهم آن میتوان به قیمت مناسب،کاربری آسان، با دوام بودن و تنوع مدل اشاره کرد.این محصول میتواند اسناد شما را با سرعت بالا اسکن کند و این امکان را به شما میدهد که از طریق  پورت های USB و LAN  به شبکه متصل شوید.

  دارای هزینه نگهداری و لوازم جانبی  بسیار به صرفه نسبت به برندهای دیگر میباشد.شرکت کیومیتا توانسته است فکس پاناسونیک را با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای شما عزیزان ارائه دهد.