لیبل پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
لیبل پرینتر برادر QL-800
لیبل پرینتر برادر QL-800
۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل پرینتر برادر  PT-D200
لیبل پرینتر برادر PT-D200
۵,۲۳۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل پرینتر برادر PT-H110
لیبل پرینتر برادر PT-H110
۵,۲۳۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر برادر QL-820NWB
لیبل پرینتر برادر QL-820NWB
۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۵,۴۷۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر برادر PT-P750W
لیبل پرینتر برادر PT-P750W
۱۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

لیبل پرینتر برادر

لیبل پرینتر یا لیبل زن یکی از تجهیزات فروشگاهی است که برای چاپ انواع برچسب، لیبل و بارکد مورد استفاده قرار گرفته می‌گیرد. امروزه بسیاری از مشاغل از جمله فروشگاه‌ها، انبارداری‌ها، داروخانه‌ها، سینما، آزمایشگاه و اداره پست برای چاپ برچسب برای کالا‌ها، محصولات و قطعات خود از این دستگاه پر کاربرد استفاده می‌کنند.

انواع لیبل پرینتر برادر

در حال حاضر این محصول در برند و انواع متفاوتی در بازار ارائه شده است. یکی  از برند‌های تولید چاپگر برچسب کمپانی معتبر و معروف برادر Brother بوده که در دو نوع رومیزی و قابل حمل در بازار ارائه شده است.

لیبل پرینتر رومیزی برادر: مدل رومیزی این شرکت برای حجم کاری کم  تا متوسط و برخی در مصارف صنعتی استفاده می‌شود و از این رو دارای بدنه مقاوم و فلزی هستند تا در محیط‌های صنعتی و پر خطر و کارخانه‌ای آسیب نبینند. یکی از امتیازاتی که نسبت به مدل‌های قابل حمل دارد اتصالات گسترده‌تر و امکانات بیشتر آن است. لیبل پرینتر‌های رومیزی برادر از روش چاپ انتقال حرارتی غیر مستقیم  و مستقیم بهره می‌برند که در روش مستقیم برای چاپ نیازی به ریبون ندارد و به صرفه بوده، اما در روش غیر مستقیم برای چاپ نیاز به ریبون است.

لیبل پرینتر قابل حمل برادر: این لیبل پرینتر‌ها همانطور که از اسمشان پیداست به صورت قابل حمل هستند و برای مشاغل سیار بسیار کاربرد دارد. این لیبل زن‌های قابل حمل به طور معمول برای کارهای سبک طراحی شده‌اند.

ویژگی‌های لیبل پرینتر برادر

از ویژگی‌های مهم لیبل پرینتر برادر کیفیت و قیمت مناسب آن است که توانسته کاربران زیادی را جذب کند. دارای کاربری بسیار آسان و دارای ابعادی کوچک و وزنی سبک است که فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. این محصول از پورت‌های مختلفی از جمله USB ،Ethernet و Parallel پشتیبانی می‌کند. همچنین دارای عمر طولانی و عدم نیاز به شارژ بوده.

خرید لیبل پرینتر برادر

اگر به تازگی قصد خرید لیبل پرینتر را دارید ما به شما برند Brother  را پیشنهاد می‌کنیم، بی شک جز پرفروش‌ترین تجهیزات فروشگاهی است. شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین انواع لیبل پرینتر برادر را با قیمت بسیار مناسب برای شما عزیزان ارائه داده است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هر گونه سوال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.