لیبل پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
لیبل پرینتر برادر PT-H110
لیبل پرینتر برادر PT-H110
۱,۴۸۸,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر برادر QL-800
لیبل پرینتر برادر QL-800
۴,۵۵۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر برادر TD-4410D
لیبل پرینتر برادر TD-4410D
۱۰,۷۵۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه

لیبل پرینتر برادر

لیبل پرینتر یا لیبل زن یکی از تجهیزات فروشگاهی میباشد که برای چاپ انواع برچسب، لیبل و بارکد مورد استفاده قرار گرفته میگیرد.امروزه بسیاری از مشاغل از جمله فروشگاه ها،انبارداری ها،داروخانه ها،سینما،آزمایشگاه و اداره پست برای چاپ برچسب برای کالاها،محصولات و قطعات خود از این دستگاه پر کاربرد استفاده میکنند.

انواع لیبل پرینتر برادر

در حال حاضر این محصول در برند و انواع متفاوتی در بازار ارائه شده است. یکی  از برند های تولید چاپگر برچسب کمپانی معتبر و معروف برادر Brother میباشد که در دو نوع صنعتی و معمولی در بازار ارائه داده است.مدل معمولی یا رومیزی برای حجم کاری کم و متوسط استفاده میشود وعرض چاپ آن به 11 سانتی متر هم میرسد اگر تعدا چاپ شما کمتر از 1000 عدد در روز میباشد این مدل را پیشنهاد میدهیم.

مدل صنعتی دارای بدنه مقاوم و فلزی میباشد که در محیط های صنعتی پر خطر و کارخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد.یکی از امتیازاتی که نسبت به مدل معمولی دارد لوازم جانبی بیشتر،اتصال به شبکه و هدهای قوی  آن میباشد.دارای دو روش چاپ انتقال حرارتی غیرمستقیم  و مستقیم میباشد که در روش مستقیم برای چاپ نیازی به ریبون ندارد و به صرفه میباشد اما در روش غیر مستقیم نیاز به ریبون میباشد.

از ویژگی های مهم لیبل پرینتر برادر کیفیت و قیمت مناسب آن میباشد که توانسته است کاربران زیادی را جذب کند.دارای کاربری بسیار آسان و دارای ابعادی کوچک و وزنی سبک میباشد که فضای بسیار کمی را اشغال میکند.این محصول از پورت های مختلفی از جمله USB،Ethernet و Parallel پشتیبانی میکند.دارای عمر طولانی و عدم نیاز به شارژ میباشد.

اگر به تازگی قصد خرید این دستگاه را دارید ما به شما برند Brother  را پیشنهاد میکنیم بی شک جز پرفروش ترین تجهیزات فروشگاهی میباشد.شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین انواع لیبل پرینتر برادر را با قیمت مناسب برای شما عزیزان ارائه داده است.شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هر گونه سوال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.