برند و سازنده کالا

محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
اسکنر اپسون DS-1630
اسکنر اپسون DS-1630
۱۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
اسکنر پلاستک PS286 Plus
اسکنر پلاستک PS286 Plus
۱۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
اسکنر پلاستک PN2040
اسکنر پلاستک PN2040
۱۹,۴۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
اسکنر بایگانی کانن DR-C225
اسکنر بایگانی کانن DR-C225
۲۰,۱۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
اسکنر آی ویژن AD125
اسکنر آی ویژن AD125
۲۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
اسکنر بایگانی کداک E1030
اسکنر بایگانی کداک E1030
۲۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه

اسکنر بایگانی

اسکنر‌‌های بایگانی برای اسکن کردن اسناد با حجم کاری بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. همه ادارات و شرکت‌ها بر اساس فعالیت‌های خود داری بایگانی‌های متفاوت هستند که شامل اسکن پرونده‌ها، اسناد مالی، پرونده مشتریان، پرونده دانشجویان، مدارک پزشکی، اسناد حقوقی، مدارک فنی، پرونده پرسنلی و غیره است. این اسکنر‌‌های بایگانی در بازار با مدل و برند‌‌های متنوع عرضه می‌شوند. از برند‌‌های موجود می‌توان به اچ پی، اپسون، کانن و کداک اشاره کرد. در اسکنر‌‌های معمولی امکان یک برگ اسکن وجود دارد اما امروزه با تولید اسکنر اسناد یا همان اسکنر فیدر‌دار قادر خواهید بود به صورت دسته‌ای برگه‌ها را اسکن نمایید.

ویژگی‌های اسکنر بایگانی

در هنگام خرید اسکنر اداری حرفه‌ای اسناد به این نکات توجه نمایید که سرعت اسکن آنها متفاوت بوده و همچنین در مقایسه با مدل‌های دیگر امکانات جانبی مختلفی داشته باشند. شرکت‌های تولید کننده دستگاه اسکنر بایگانی می‌دانند که مصرف کنندگان علاوه بر سرعت به قابلیت‌های اسکنر تخت نیز نیاز دارند زیرا در مدل تخت فقط می‌توان اشیاء باریک و کوچک را اسکن کرد، در صورتی که مدل‌های تخت می‌توان همه اشیاء‌ها را اسکن نمایید. در بسیاری از این دستگاه‌ها کارایی مدل‌های تخت هم در آن ارائه شده است. به این نکته توجه داشته باشید که قبل از خرید این دستگاه به این نکته توجه داشته باشید قرار است چه نوع اسناد و پرونده‌هایی را اسکن نمایید.

  • دارای سرعت بالای اسکن
  • اسکن کاغذ تا ابعاد A3
  • دارای سیستم قابلیت تغذیه خودکار (ADF)
  • رزولوشن بالای اسکن
  • پر رنگ کردن متن‌ها و حذف رنگ
  • اسکن هم زمان چند برگ

قیمت اسکنر بایگانی

امکانات و ویژگی‌های اسکنر‌های بایگانی اسناد مانند هم نیستند و عملکرد‌های متفاوتی دارند که با توجه به آپشن‌هایی که دارند قیمت‌های کاملا متفاوتی هم دارند.

خرید اسکنر بایگانی

شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین انواع اسکنر‌‌های بایگانی را با برند‌های مختلف و قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی کیومیتا برای خرید آنلاین عرضه کرده است. شما کاربران محترم در صورت نیاز می‌توانید با این شرکت در تماس باشید و از خدمات مشاوره رایگان قبل از خرید بهره‌مند شوید.