رول حرارتی
برند و سازنده کالا

محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
رول حرارتی 8 سانتی متری
رول حرارتی 8 سانتی متری
لطفا تماس بگیرید

  رول حرارتی

  رول حرارتی نوعی کاغذ مخصوص است که می تواند بدون استفاده از جوهر در معرض گرما تغییر رنگ دهد. این رول به طور خاص برای دستگاه های حرارتی مانند صندوق های پول ، پایانه های کارت اعتباری و پرینترهای حرارتی طراحی شده است. رول حرارتی از این جهت که با ترکیبی از رنگ و مواد شیمیایی پوشانده شده، متفاوت از کاغذ معمولی است. وقتی رنگ بالاتر از نقطه ذوب گرم می شود، رنگ به مواد شیمیایی واکنش نشان می دهد و باعث تغییر شکل به رنگ می شود. هد چاپ در دستگاه قادر است مناطق صحیح کاغذ را گرم کرده و باعث خوانایی آن شود. درواقع رولهای حرارتی تقریباً سطح نرم دارند و نوشتن آنها با قلم سخت است در حالیکه کاغذی معمولی مانند کاغذهای کپی قابل نوشتن هستند. همه ما می دانیم که یک چاپگر معمولی چقدر می تواند کند باشد زیرا از نوارها برای انتقال جوهر به کاغذ استفاده می کند. در مقایسه با کاغذ معمولی، رول های کاغذ حرارتی با سرعت بسیار بیشتری تصویر را تولید می کنند. هد های چاپ حرارتی تصاویر را بر حسب میلی ثانیه تولید می کنند که منجر به ایجاد خطوط بسیار سریعتر در ثانیه و تصاویر بسیار سریع خشک می شوند. سرعت افزایش یافته امکان چاپ سریعتر رسیدهای حرارتی را برای مشتریان فراهم می کند ، بنابراین می تواند زمان انتظار را در صف پرداخت صرفه جویی کند. چاپ حرارتی تصاویری سریع ، قابل اعتماد و با کیفیت بالا را فراهم می کند و در بخشهای مختلفی نظیر فروشگاه های مواد غذایی، مراکز خرید، پمپ بنزین ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، قنادی و ... قرار میگیرد.

  ویژگی های رول حرارتی

  رول های حرارتی را میتوان به سه دسته تقسیم بندی کرد:

  رول حرارتی صندوق فروشگاهی: این نوع رول همانگونه که از اسمش پیداست در فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، هایپر مارکت‌ها و ... استفاده قابل استفاده است.

  رول حرارتی فیش پرینتر: یکی دیگر از انواع رول حرارتی است که به رول حرارتی هشت سانتی نیز معروف است و در متراژهای ۵۵ ، ۴۵ و ۵۰ متری تولید می ‌شود.

  رول حرارتی آزمایشگاهی: این رول حرارتی در آزمایشگاه‌ها با حرارت بسیار قوی برای ارائه اطلاعات پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد.

  کیفیت این رول حرارتی ذکر شده با توجه به تولیدکنندگان خود بسیار متنوع بوده و در متراژهای مختلفی موجود هستند.

  حدود قیمت رول کاغذی حرارتی

  عوامل بسیاری بر روی قیمت رول حرارتی تاثیر گذار است؛ شرکت تولید کننده یکی از این عوامل است. به عنوان مثال شرکت هانسول یکی از تولید کنندگان معروف لیبل های حرارتی با کیفیت بوده و از این رو قیمت لیبل های بالاتری را نسبت ره دیگر تولید کنندگان ارائه میدهد. البته فاکتورهای دیگری نیز موثرند که شامل پرزدار نبودن رول ، سایز، رنگ میشود.

  نحوه سفارش و خرید رول حرارتی

  با خرید رول حرارتی از فروشگاه اینترنتی کیومیتا علاوه بر گارانتی، از ضمانت کالا نیز بهره مند شوید. این فروشگاه انواع رول حرارتی را در ابعاد و مدل های مختلف با حداقل قیمت برای مشتریان فراهم نموده است و با ثبت و خرید محصول در کمترین زمان به دستتان خواهد رسید.