پنل هوشمند
برند و سازنده کالامحدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
پنل هوشمند پروگرس P-IFP65
پنل هوشمند پروگرس P-IFP65
۵۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
پنل هوشمند بنکیو RM6502K
پنل هوشمند بنکیو RM6502K
۵۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

پنل هوشمند

امکانات و مزایای پنل هوشمند

پنل هوشمند یک نمایشگر لمسی با ترکیبی از چند ویژگی منحصر به فرد است که با امکانات و قابلیت های بسیار، به معلمان برای ایجاد یک کلاس درسی تعاملی و به مدیران برای برگزاری جلسات و کنفرانس ها کمک میکند و امکان اشتراک گذاری آنی اطلاعات توسط معلم، دانش آموزان و مدیران را فراهم میکند. درواقع پنل هوشمند از یک دستگاه وایت برد و تبلت قلمی استفاده می کند، تا توضیحات، نمودارها، مطالب درسی، نکات و هر چیز دیگر را بر روی صفحه قابل نوشتن باشد و تعامل گروهی و خارج شدن کلاس و جلسات از حالت خسته کننده را بدون نیاز به ویدئو پروژکتور یا رایانه ارائه میدهد و به عنوان یک کامپیوتر لمسی برای تدریس یا ارائه یک محتوا با قابلیت نصب به یک پایه دیواری استفاده می شود. این نمایشگر لمسی در تنظیمات مختلفی از جمله کلاسهای درس در تمام مقاطع تحصیلی، در اتاقهای هیئت مدیره شرکتها و گروههای کاری ، اتاقهای آموزشی برای مربیگری حرفه ای ورزش ، در استودیوهای پخش و سایر موارد استفاده می شود. در تجارت ، استفاده از این پنل ها به معنای افزایش بهره وری است. در یک کنفرانس یا جلسه، مشتریان یا سایر شرکت کنندگان به سرعت درگیر می شوند و در نتیجه جلسه بسیار پربار می شود. هیئت مدیره ها امکان اشتراک و برنامه ریزی مشترک را دارند. فایلها به راحتی ایجاد و ذخیره می شوند تا همه در یک صفحه بمانند و به طور کارآمد سازمان یافته باشند.

پنل دیواری هوشمند مبتنی بر قلم الکترومغناطیسی شامل مجموعه ای از سیم های تعبیه شده در پشت سطح پنل است که با یک سیم پیچ در نوک قلم تعامل می کند تا مختصات افقی و عمودی قلم را تعیین کند و معمولاً منفعل بوده، یعنی فاقد باتری یا منبع تغذیه دیگر است. سیگنالهای الکتریکی تولید شده برد را تغییر می دهد. به عنوان مثال، هنگامی که به سطح برد نزدیک هستید، می توان اشاره گر ماوس را حس کرد، و به برد توانایی over-mouse را داد. نرم افزارهای ویژه ای نیز برای پنل لمسی تعاملی ارائه می شود که طیف وسیعی از نقشه ها و تجهیزات ریاضی، تصاویر و ابزارهای رنگی را ارائه می دهد.

پنل هوشمند دارای مزایای بی شماری نسبت به بردها و تخته های سنتی است که در اینجا به چند مورد اشاره میکنیم:

  • جلسات را به سطح جدیدی از همکاری می بردو شرکت کنندگان درگیر بحث میشوند. پرونده ها به راحتی حاشیه نویسی ، ویرایش ، اشتراک و ذخیره می شوند .تغییرات در زمان واقعی قابل انجام است و بازخورد مخاطبان در دسترس است.
  • انتشار اطلاعات افزایش می یابد و هر شخصی که در اتاق هیئت مدیره یا کلاس است دسترسی دارد.
  • تغییرات و حاشیه نویسی های فعال و مداوم در ویدیو، صفحات پیوندی و سایر تصاویر، جریان ارتباطات را افزایش می دهد.
  • اتصال تلفن همراه با استفاده از نرم افزار و سخت افزار مناسب، اتصال به پنل از طریق تلفن هوشمند یا رایانه به صورت سریع انجام می شود و طیف گسترده ای از به اشتراک گذاری داده ها را به همراه دارد.

نکات مهم هنگام خرید پنل هوشمند

یکی از نکات مهمی که در خرید این نمایشگرهای لمسی باید در نظر گرفته شود سایز استانداد است. شما با توجه به محل نصب، سایز مناسب و استاندارد محیط خود را باید خریداری کنید، که در بازار از 55 اینچ تا 86 اینچ موجود است. کیفیت تصویر، وضوح، اندازه تصویر ، کیفیت صدا، انتخاب صحیح ورودی ها و خروجی های صوتی و تصویری، اینها همه موارد مهم در انتخاب و خرید پنل هوشمند است.

حدود قیمت پنل هوشمند

قیمت پنل هوشمند بستگی به سایز، شرکت سازنده و امکانات قابل ارائه آن دارد که بسیار متنوع است و هر کاربر با توجه به بودجه خود به راحتی قیمت مورد نظر خود را خریداری میکند.

مزایای خرید پنل هوشمند از سایت کیومیتا

فروشگاه اینترنتی کیومیتا به عنوان تامین کننده پنل هوشمند در ایران وظیفه فروش و پشتیبانی از این پنل ها را با قیمت مناسب و گارانتی اصلی بر عهده دارد. شما کاربران گرامی برای خرید پنل هوشمند کافیست سری به این فروشگاه آنلاین بزنید و مدل مورد نظر خود را سفارش و در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. نصب و راه اندازی نیز توسط کارشناسان و متخصصان این مجموعه انجام میشود.