لیبل
برند و سازنده کالا


محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
لیبل کاغذی 21x31
لیبل کاغذی 21x31
۷۶,۴۰۰ تومان
مقایسه
لیبل کاغذی 25x12
لیبل کاغذی 25x12
۷۷,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل کاغذی 50x30
لیبل کاغذی 50x30
۸۸,۴۰۰ تومان
مقایسه
لیبل کاغذی 125x95
لیبل کاغذی 125x95
۱۱۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل کاغذی 25x35
لیبل کاغذی 25x35
۱۱۶,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل کاغذی 100x50
لیبل کاغذی 100x50
۱۲۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

لیبل

تمامی کالاها و محصولات اعم از محصولات بهداشتی، خوراکی جات، اشیاء، پوشاک و ... بارکد و مشخصات مربوط به خود را دارند که این مشخصه ها بر روی بدنه آنها چسبانده یا نوشته شده است.این مشخصه ها به صورت لیبل یا برچسب بر روی محصولات چسبانده میشود.در واقع لیبل از مواد مصرفی پر کاربرد در لیبل پرینترها میباشد که در مدل و برندهای متنوع ارائه شده اند.

انواع لیبل ها:

لیبل کاغذی: یکی از متنوع ترین لیبل ها از نظر برند و مدل میباشد که در رنگ های مختلف به دو صورت برچسبی و معمولی عرضه میشود.از کاربردهای این لیبل کاغذی میتوان به اداره پست، شرکت های حمل و نقل، فروشگاهی، مواد غذایی و ... اشاره کرد که دارای عمر مفید و کوتاهی میباشد.

لیبل حرارتی: از لحاظ ظاهری همانند مدل کاغذی میباشد اما چاپ با لیبل حرارتی توسط حرارت مستقیم و بدون ریبون انجام میشود و برای مدت زمان کوتاهی بر روی محصول قرار میگیرد، زیرا عمر نوشته آن بسیار کوتاه میباشد.استفاده از

لیبل وید: این برچسب مقاومت بسیار زیادی در مقابل گرما و کش آمدن دارد.برچسب وید به دو مدل شطرنجی و نقره ای دسته بندی میشود که نوع شطرنجی آن هنگام برداشته شدن از سطح بر روی آن میماند و غیر قابل استفاده میشود اما مدل نقره ای با جدا کردن آن از سطح کلمه VOID بر روی سطح چسبانده شده مینشیند و لیبل مجدد قابل استفاده نیست.عمده مصرف لیبل های وید در مباحث گارانتی میباشد.

لیبل پی وی سی: لیبل های PVC دارای دو نوع براق و مات میباشد و مقاومت بالایی در برابر باد، تابش آفتاب و باران نشان میدهد.جنس این لیبل پلاستیکی بوده و در عین حال در برابر کشیدگی مقاوم میباشد.جهت چاپ روی برچسب های پی وی سی از ریبون های رزین و وکس رزین استفاده میشود.

لیبل متال: از مقاوم ترین نوع برچسب ها در مقابل پاک کننده ها میباشد زیرا چاپ با این برچسب ها با ریبون رزین انجام میشود.دارای قدرت چسبندگی بالا در گرما و سرما میباشد همچنین از خاصیت ضد خش برخودار است.لیبل های نوع متال در خودرو و لوازم برقی بسیار کاربرد دارد.

لیبل تایوک: این نوع لیبل از الیاف مصنوعی و پارچه ای تولید شده که در دو مدل معمولی و براق موجود میباشد.این لیبل در نساجی، صنایع پوشاک، خودرویی و ... جهت درج اطلاعات محصول و دستور العمل ها مورد استفاده قرار میگیرد.

لیبل پشت متال: این نوع لیبل چسبندگی بسیار بالایی را در میان دیگر لیبل ها دارد.برخی از اجسام نظیر پارچه، لاستیک و تایر خودروها به سختی برچسب ها بر روی آنها عمر میکند، اما لیبل پشت متال کار را بسیار ساده کرده و دیگر جدا شدن آن غیر ممکن است.