کشو پول
برند و سازنده کالا

محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
کشو پول دلتا Flip top 460
کشو پول دلتا Flip top 460
۱,۹۴۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  کشو پول

  کشو پول یا همان صندوق پول نقد یکی از تجهیزات کاربردی در فروشگاه ها و مراکز خرید  است و محلی برای قرار گرفتن سکه ها و اسکناس ها میباشد که در دو مدل مکانیکی (دستی) و الکترونیکی در بازار ارائه شده است. امروزه فروشگاه ها ، مراکز خرید و سوپر مارکت های بزرگ برای جلوگیری از سرقت از کشو پول استفاده میکنند. این محصول با خانه هایی که در آن تعبیه شده، اسکناس و سکه های شما را به صورت منظم نگه میدارد. هنگام تسویه با مشتری سرعت کارهای محاسباتی را بالا برده و در زمان بسیار صرفه جویی میکند.

  انواع کشو پول

  کشوی پول الکترونیکی: کار با این نوع کشو پول به صورت الکترونکی و خودکار میباشد و با فرمان صندوق فروشگاهی یا کامپیوتر باز می شود و امکان رمزگذاری نیز دارد، که این ویژگی قابلیت امنیت آن را افزایش میدهد. کشو پول برقی برای استفاده در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای بسیار ایده آل خواهد بود.

  کشوی پول مکانیکی یا دستی: کشو پول مکانیکی که گاهی اوقات به عنوان کشو دستی شناخته می شود، برای کار کردن نیازی به برق ندارد. این کشو مکانیکی به طور مستقیم برای باز و  بسته شدن با فشار کار می کند و می تواند در پایان کار به طور ایمن قفل شود. این مدل از کشو پول ها به هیچ نوع تجهیزاتی مانند چاپگر رسید یا ماشه کشو وصل نمی شوند.

  مشخصات و کاربردهای کشو پول

  تمامی کشو پول ها در زیر رایانه یا صندوق فروشگاهی قرار داده میشود و درب آن ها به صورت کشویی باز میشود. قابلیتی که در این کشوی پول ها قرار دارد ارتباط آنها با فیش پرینتر است.هنگامی که فیش یا فاکتوری چاپ شود به صورت اتومات درب کشو پول باز میشود.

  به طور کلی در فروشگاه ها در قسمت صندوق فروشگاه، با این دستگاه رو به رو شده اید.بدنه آن ها از فلز بوده و در سه رنگ مشکی ، طوسی و سفید تولید شده است.این صندوق های پول در دو نوع 4 خانه و 5 خانه که در مدل 4 خانه از چهار محفظه نگهدارنده اسکناس و سکه، و در مدل پنج خانه از 5 محفظه نگهدارنده تشکیل شده است.به راحتی میتوانید هر خانه از آن را برای یک نوع اسکناس قرار دهید که از این رو نظم خاصی را در بخش حسابداری ایجاد میکند.

  قیمت کشو پول

  در قیمت کشو پپول بر اساس مدل و برند بسیار متفاوت است. به عنوان مثال، قیمت الکترونیکی این محصول بالاتر از معمولی بوده که این تفاوت قیمت به دلیل وجود کابل اتصال به فیش پرینتر و دیگر تجهیزات جانبی است. مرکز ماشین های اداری کیومیتا انواع کشو پول ها را با برند و مدل های متنوع برای مشتریان خود عرضه کرده است.  ما به شما پیشنهاد میکنیم سری به فروشگاه کیومیتا بزنید و مدل ها، برند ها و قیمت ها را با هم مقایسه کنید و آنها را بررسی کنید.