کشو پول
برند و سازنده کالا

محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
کشو پول دلتا Flip top 460
کشو پول دلتا Flip top 460
۱,۷۲۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
کشو پول 4 محفظه ای Delta 410
کشو پول 4 محفظه ای Delta 410
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  کشو پول

  همانطور که میدانید کشو پول یا همان صندوق پول یکی از تجهیزات فروشگاهی بوده و محلی برای قرار گرفتن سکه ها و اسکناس ها است که در دو مدل مکانیکی و الکترونیک در بازار ارائه شده است. امروزه فروشگاه ها ، مراکز خرید و سوپر مارکت های بزرگ برای جلوگیری از سرقت از کشو پول استفاده میکنند. این محصول با خانه هایی که در آن تعبیه شده که اسکناس و سکه های شما را به صورت منظم نگه میدارد.هنگام تصفیه با مشتری سرعت کارهای محاسباتی را بالا برده و در زمان بسیار صرفه جویی میکند.

  مشخصات و کاربردهای کشو پول

  تمامی کشو پول ها در زیر رایانه یا صندوق فروشگاهی قرار داده میشود و درب آن ها به صورت کشویی باز میشود. قابلیتی که در این کشوی پول ها قرار دارد ارتباط آنها با فیش پرینتر است.هنگامی که فیش یا فاکتوری چاپ شود به صورت اتومات درب کشو پول باز میشود.

  به طور کلی در فروشگاه ها در قسمت صندوق فروشگاه، با این دستگاه رو به رو شده اید.بدنه آن ها از فلز بوده و در سه رنگ مشکی ، طوسی و سفید تولید شده است.این صندوق های پول در دو نوع 4 خانه و 5 خانه که در مدل 4 خانه از چهار محفظه نگهدارنده اسکناس و سکه، و در مدل پنج خانه از 5 محفظه نگهدارنده تشکیل شده است.به راحتی میتوانید هر خانه از آن را برای یک نوع اسکناس قرار دهید که از این رو نظم خاصی را در بخش حسابداری ایجاد میکند.

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا انواع کشو پول ها را با برند و مدل های متنوع برای مشتریان خود عرضه کرده است. در نظر داشته باشید این محصول بر اساس مدل و برند قیمت های متفاوتی را نیز دارد. ما به شما پیشنهاد میکنیم سری به فروشگاه کیومیتا بزنید و مدل ها، برند ها و قیمت ها را با هم مقایسه کنید و آنها را بررسی کنید.