ویدئو وال

به نمایشگرهای به هم چسبیده که یک تصویر یکپارچه را ایجاد کند، ویدئو وال میگویند.این نمایشگر بزرگ امروزه در مراکز تجاری، تفریحی و اقتصادی برای ارائه خدمات و محصولات جهت رضایت مشتریان مورد استفاده قرار میگیرد.ور از این رو دیگر سیستم های تبلیغاتی نظیر بروشور، پوستر، اعلامیه و ... جای خود را به این سیستم تبلیغاتی داده است.با گسترش این نوع تبلیغات نیاز به این نمایشگر عریض در بسیاری از کسب و کارها بسیار رونق پیدا کرد.

ویژگی و امکانات استفاده از ویدئو وال

ویدئو وال ها قابلیت دریافت بسیاری از ورودی ها با فرمت های مختلف را دارد و علاوه بر آن با پخش تصاویر زنده قابلیت پخش تصاویر ضبط شده مختلف با فرمت های MP4 ،VCD/DVD ، MOV و AVI به صورت 24 ساعت و هفت روز هفته را دارد که این قابلیت در تلویزیون های معمولی امکان پذیر نیست.این مانیتور عریض دارای نرم افزار و سخت افزار هایی است که مجزا از نمایشگر بوده و نمایش تصاویر را روی انواع ال سی دی و ال ای دی با کیفیت بالا و رزولوشن نامحدود فراهم میکند.همچنین دارای نرم افزار فارسی برای استفاده در ایران فراهم بوده و صفحه نمایش های این ویدئووال به دو صورت افقی و عمودی قابل نصب است. مدیریت همزمان پورت های اتصال مختلف تصویری و ویدئویی نظیر VGA، HDMI، DVI، Composite و RGB را به شما میدهد.

ویدئو وال ها در مدل و برندهای متنوع نظیر پاناسونیک، شارپ، ال جی و سامسونگ در بازار موجود میباشد که هر کدام ویژگی و کارکردهای متفاوتی دارند.این مانیتورعریض توسط مرکز ماشین های اداری کیومیتا با قیمت مناسب و کیفیت بالا به فروش میرسد.