مقالات تخصصی

مقایسه گوشی a71 با a80 سامسونگ
مقایسه گوشی a71 با a80 سامسونگ امروزه با افزایش تنوع گوشی های موبایل هوشمند، نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی و قابلیت های گوشی های موبایل بیش از پیش حس می ‌شود.
۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲:۴:۶ بعد از ظهر 491
لیست بهترین و ارزان ترین گوشی های 5G
لیست بهترین و ارزان ترین گوشی های 5G 5G نسل پنجم شبکه های گوشی های موبایل است که قابلیت های جدیدی را نظیر افزایش سرعت انتقال داده‌ ها تا 20 گیگابیت بر ثانیه، افزایش ظرفیت خدمات‌ دهی و ... به کاربران به ارمغان می آورد.
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵:۴۷ قبل از ظهر 6312
بهترین گوشی های مناسب خانم ها
بهترین گوشی های مناسب خانم ها خانم ها به طور معمول در هر چیز به خصوص گوشی موبایل انتخاب متفاوتی دارند.
۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵:۳۷ قبل از ظهر 654
ترفندهای گوشی شیائومی؛ قابلیت هایی از گوشی شیائومی که احتمالا نمیدانستید
ترفندهای گوشی شیائومی؛ قابلیت هایی از گوشی شیائومی که احتمالا نمیدانستید اگر از کاربران گوشی های شیائومی هستید، در ادامه همراه باشید تا شما را با ترفندهای گوشی شیائومی آشنا کنیم
۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۸:۴۲ بعد از ظهر 7595
چه تفاوتی بین پک گلوبال و چین محصولات شیائومی وجود دارد؟
چه تفاوتی بین پک گلوبال و چین محصولات شیائومی وجود دارد؟ شرکت شیائومی گوشی های هوشمند خود را در دو نوع پک گلوبال و پک چینی ارائه میدهد و در بسیاری از موارد ما را در رابطه با اینکه کدام گوشی هوشمند را خریداری کنیم و اینکه کدام نسخه جهانی است، دچار تردید می کند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۴:۲۴ بعد از ظهر 3347
بهترین مدل های گوشی شیائومی
بهترین مدل های گوشی شیائومی شیائومی به عنوان سومین فروشنده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان، حدود 10 سال در این زمینه فعالیت دارد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۶:۲۶ بعد از ظهر 8391
مزایا و معایب گوشی های شیائومی
مزایا و معایب گوشی های شیائومی مزایا و معایب تلفن های همراه شیائومی موجب شده تا مشتریان نسبت به خرید آن ها تردیدی نداشته باشند و با توجه به مزیت های زیاد و چشمگیر این گوشی ها به راحتی برای خرید آن ها هزینه نمایند.
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۶:۴۷:۳۹ بعد از ظهر 612
ارزان ترین گوشی های شیائومی
ارزان ترین گوشی های شیائومی گوشی های شیائومی معمولاً دارای مشخصات و ویژگی های چشمگیری هستند و قیمت آنها خیلی کمتر از انتظار شما است.
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳:۲۷ بعد از ظهر 14409
تجهیزات هوشمندسازی مدارس
تجهیزات هوشمندسازی مدارس مدرسه هوشمند یک محیط یادگیری است که به منظور آماده سازی دانش آموزان برای عصر اطلاعات، از نظر شیوه های یادگیری و مدیریت مدرسه به طور سیستماتیک و بازآفرینی شده است.
۲۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵:۳ بعد از ظهر 591
تفاوت پنل هوشمند و برد هوشمند
تفاوت پنل هوشمند و برد هوشمند پنل و برد هوشمند هر دو صفحه نمایش هایی بزرگ، برای ارائه و اشتراک گذاری محتواهای ویدئویی، تصویری و متنی هستند،
۱۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۸:۶ بعد از ظهر 693