مقالات تخصصی

 اتصال گوشی به چاپگر
اتصال گوشی به چاپگر امروزه استفاده از پرینترهای بی سیم بسیار رواج پیدا کرده است. پرینتری که بدون استفاده از کابل یا سیم به دستگاه مورد نظر شما به راحتی متصل میشود و عملیات چاپ را انجام میدهد.
۱۹ روز پیش 65
 بهترین گوشی های گیمینگ 2020
بهترین گوشی های گیمینگ 2020 یکی از فناوری های جدیدی که پا به عرصه بازار موبایل گذاشته است، گیمینگ گوشی ها می باشد که این روزها بسیار محبوب شده اند.
۲۷ روز پیش 149
بهترین دوربین گوشی برای عکاسی
بهترین دوربین گوشی برای عکاسی امروزه با گسترش و پیشرفت فناوری ها استفاده از دوربین گوشی برای عکاسی بسیار افزایش یافته است.
۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲:۱۰ بعد از ظهر 178
آموزش اسکن کردن
آموزش اسکن کردن با استفاده از دستگاه اسکنر می توانید اسناد، تصاویر و نوشته های خود را در اداره یا خانه به نسخه دیجیتالی در رایانه ، لپ تاپ و گوشی تبدیل کنید.
۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴۲:۴۶ بعد از ظهر 216
معرفی بهترین گوشی های 2020 + ویژگی و کاربرد
معرفی بهترین گوشی های 2020 + ویژگی و کاربرد به طور معمول افراد در هنگام خرید گوشی موبایل همیشه به دنبال یک گوشی خوب با کارایی بالا و قیمت مناسب هستند.
۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷:۳ قبل از ظهر 14000
تفاوت پرینتر لیزری و جوهر افشان
تفاوت پرینتر لیزری و جوهر افشان از ماشین های اداری که وظیفه چاپ اسناد و تصاویر را بر روی انواع کاغذها دارد، پرینتر یا همان چاپگر است.
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴۱:۵۹ بعد از ظهر 180
بهترین برندهای مانیتور
بهترین برندهای مانیتور امروزه در بازار طیف وسیعی از مانیتورها با برندهای متنوع وجود دارند. ال ‌جی، سامسونگ، بنکیو، ایسوس، ویوسونیک، ایکس ویژن، ام اس آی، جی پلاس و... برخی از برندهای موجود در بازار هستند.
۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۳۰:۸ بعد از ظهر 1168
بهترین مانیتورهای گیمینگ 2020 با قیمت مناسب
بهترین مانیتورهای گیمینگ 2020 با قیمت مناسب برای گیمرها انتخاب و خرید مانیتور حرفه ای از اهمیت بالایی برخوردار میباشد، به طوریکه بتوان تصاویر بسیار شفاف را با حداکثر رزولوشون مشاهده کرد.
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۹:۲۵:۰ قبل از ظهر 6541
کد ریست دستگاه های کپی
کد ریست دستگاه های کپی منظور از ریست دستگاه کپی، برگرداندن تنظیمات دستگاه ها به حالت کارخانه است.
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷:۴۸ قبل از ظهر 482
چگونه دستگاه کاغذ خرد کن را روغن کاری کنیم؟
چگونه دستگاه کاغذ خرد کن را روغن کاری کنیم؟ تمامی دستگاه های کاغذ خردکن برای عملکرد بهتر و طول عمر بالاتر نیاز به روغن کاری دارند.
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۸:۲۷ بعد از ظهر 208