مقالات تخصصی

مقایسه ویدئو پروژکتور با تلویزیون
مقایسه ویدئو پروژکتور با تلویزیون کیفیت در ویدیو پروژکتور در مقایسه با تلویزیون های معمولی بزرگ چه گونه است و مشاهده محتواها در کدام بهتر است؟ سوالی که برای اکثر کاربران همیشه پیش می آید.
۱۶ ساعت پیش 4
تاریخچه ویدئو پروژکتور
تاریخچه ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور به دستگاهی گفته میشود که برای ارائه تصاویر، ویدئو و مطالب بر روی یک دیوار یا پرده نمایش مورد استفاده قرار میگیرد.
۲ روز پیش 12
اصطلاحاتی که باید در مورد ویدئو پروژکتور بدانید
اصطلاحاتی که باید در مورد ویدئو پروژکتور بدانید اطلاع از امکانات و قابلیت های دیتا پروژکتورها در استفاده راحت تر و مناسب تر آن بسیار کمک میکند، همچنین دانستن اصطلاحاتی در این زمینه میتواند باعث افزایش کیفیت بهتر تصاویر و ویدئو ها شود.
۶ روز پیش 15
انتخاب بهترین ویدئو پروژکتور در بازار ایران
انتخاب بهترین ویدئو پروژکتور در بازار ایران خرید دستگاه ویدئو پروژکتور برای ارائه ویدیو و تصاویر در کلاس های آموزشی، کنفرانس ها، ادارات، همایش ها و حتی مصارف خانگی از الزامات کاربردی محسوب میشود
۸ روز پیش 7
آموزش شارژ کارتریج تونر
آموزش شارژ کارتریج تونر تمامی چاپگرهای لیزری به یک کارتریج تونر مجهز هستند که جهت چاپ اسناد و تصاویر مورد استفاده قرار میگیرد.
۱۶ روز پیش 28
لیبل پرینترهای برتر  در سال 2018
لیبل پرینترهای برتر در سال 2018 لیبل پرینترها در بازار در مدل و برندهای مختلفی وجود دارند که قادر به چاپ انواع لیبل و برچسب های شما خواهد بود.
۲۳ روز پیش 40
بهترین پرینترهای اداری و خانگی در سال 2019
بهترین پرینترهای اداری و خانگی در سال 2019 با پیشرفت تکنولوژی و فناوری تمامی دستگاه ها و لوازم ها به سمت سبک تر شدن و کوچک تر شدن میروند.بسیاری از کاربران انتظار دارند تولیدکنندگان چاپگر هم این منوال را دنبال کنند و بتوانند با حفظ کیفیت، کالا و محصولات خود را در ابعاد کوچکتر و سبک تر تولید کنند.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴:۳۹ قبل از ظهر 55
کدهای خطا در دستگاه فتوکپی و پرینتر برادر
کدهای خطا در دستگاه فتوکپی و پرینتر برادر اگر در خانه یا محیط کار از دستگاه کپی یا پرینتر برادر استفاده میکنید، ممکن است گاهی در حین کار کردن متوجه کارکرد نادرست شده و خطاهایی را دریافت کنید.این خطاها با یک سری کد نمایش داده میشوند که هر کدام بیانگر یک مشکل هستند.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۶:۳۸ بعد از ظهر 54
نمایندگی ویدئو پروژکتور اپتما در تهران
نمایندگی ویدئو پروژکتور اپتما در تهران اپتما یک شرکت تایوانی است که به طور تخصصی به تولید ویدئو پروژکتور فعالیت داد.فعالیت اصلی این شرکت تولید ویدیو پروژکتورهای خانگی، آموزشی و تجاری است
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۱:۳۸ بعد از ظهر 11
چگونه میتوانیم یک کپی خوب بگیریم؟
چگونه میتوانیم یک کپی خوب بگیریم؟ فتوکپی گرفتن همانند دیگر کارها اصول و استاندارهای خود را دارد.
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷:۵۸ قبل از ظهر 52