مقالات تخصصی

گیر کردن کاغذ در پرینتر و روش رفع مشکل
گیر کردن کاغذ در پرینتر و روش رفع مشکل یکی از مشکلات رایج در استفاده از دستگاه پرینتر، گیر کردن کاغذ در دستگاه است که در هنگام پرینت وقت زیادی از شما می‌گیرد.
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۲:۵۰ قبل از ظهر 498
مقایسه دستگاه کپی با پرینتر در چیست؟
مقایسه دستگاه کپی با پرینتر در چیست؟ در نگاه اول پرینتر و دستگاه کپی از لحاظ کارایی و ظاهری شبیه به هم هستند، که با دقت بیشتر تفاوت‌هایی را مشاهده خواهید کرد. در ادامه سعی بر این داریم تا تفاوت‌هایی را بین این دو دستگاه برای شما شرح دهیم تا مناسب‌ترین انتخاب را برای کسب و کار و حتی منزل داشته باشید.
۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹:۳ قبل از ظهر 931
راهنمای خرید پرینتر خانگی
راهنمای خرید پرینتر خانگی اگر شما در روز نیاز به چاپ اسناد و مدارک خود دارید، می‌توانید با خرید پرینتر خانگی کار خود را راحت کنید و در اتلاف وقت خود با گذارندن در کافی‌نت با تکثیری صرفه جویی کنید.
۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۳:۱۵:۵۵ بعد از ظهر 721
ویژگی‌های مانیتور‌ گیمینگ از دیدگاه گیمر‌ها
ویژگی‌های مانیتور‌ گیمینگ از دیدگاه گیمر‌ها گیمر‌‌ها همیشه به دنبال دو عامل مهم کیفیت و سرعت در مانیتور به خصوص در اجرای بازی هستند و از این رو تولیدکنندگان بسیاری دست به تولید مانیتور‌های گیمینگ و حرفه‌ای زده‌اند که از هر لحاظی در بحث سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به بهترین شکل تجهیز شده‌اند.
۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۳:۱۹:۱۲ بعد از ظهر 828
بهترین مانیتور‌های خمیده مخصوص گیمر‌ها
بهترین مانیتور‌های خمیده مخصوص گیمر‌ها برای گیمر‌ها و افرادی که زمان زیادی را در روز با سیستم کار می‌کنند، داشتن یک مانیتور با کیفیت بسیار اهمیت دارد.
۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹:۸ قبل از ظهر 895
نکات مهم در خرید ویدئو پروژکتور برای محیط‌های آموزشی
نکات مهم در خرید ویدئو پروژکتور برای محیط‌های آموزشی امروزه خرید ویدئو پروژکتور برای محیط‌های آموزشی بسیار هوشمندانه بوده و مزایای بسیاری را به همراه دارد که یکی از ارکان مهم در حوزه‌ آموزش محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که انتخاب یک ویدئو پروژکتور برای اهداف آموزشی کار ساده‌ای نیست و باید ویژگی‌های محیطی نظیر اندازه اتاق، فضا و نور را در نظر بگیرید، زیرا در صورت خرید اشتباه و نا‌آگاهانه ممکن است بیشتر برایتان مایه دردسر باشد.
۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵:۳۵ بعد از ظهر 552
مزایا و معایب پرینتر‌های چند کاره
مزایا و معایب پرینتر‌های چند کاره پرینتر‌های چند کاره به طور معمول در دو نوع سه کاره (پرینت، کپی، اسکن) و چهار کاره (پرینت، کپی، اسکن، فکس) موجود هستند که به عنوان یک دستگاه همه جانبه پاسخگوی نیاز هر کاربری در ادارات، سازمان‌ها و گاها مصارف خانگی است. پرینتر‌های چندکاره در کنار مزایا و امکاناتی که دارند، دارای معایبی نیز هستند.
۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵:۹ قبل از ظهر 898
اصطلاحات کاربردی پرینتر‌‌ها
اصطلاحات کاربردی پرینتر‌‌ها بسیاری از افراد در خرید پرینتر بیشتر به ظاهر نظیر رنگ، ابعاد، قیمت، نوع کاربری و غیره توجه می‌کنند و توجه چندانی به مشخصات فنی آنها ندارند
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰:۲۳ بعد از ظهر 745
بهترین دستگاه کپی برای کافی‌نت
بهترین دستگاه کپی برای کافی‌نت با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، یک سری از مشاغل در روند رشد صعودی‌ قرار دارند و هر روز هم بر محبوبیت آنها افزوده می‌شود. یکی از این فرصت‌های شغلی مناسب با جوامع امروزی، تاسیس و کار در کافی نت است.
۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۹:۴:۵۳ قبل از ظهر 2330
چه مانیتوری برای کامپیوتر بخریم؟
چه مانیتوری برای کامپیوتر بخریم؟ هنگام خرید کامپیوتر و سیستم‌های این چنینی، بیشتر تمرکز خریداران بر روی امکانات کیس و مسائل سخت افزاری آن است و کمتر در بررسی و انتخاب مانیتور وسواس به خرج می‌دهند، اما بهتر است بدانید که حتی عالی‌ترین کارت گرافیک و سی پی یو‌ها هم به صفحه‌ی نمایشی احتیاج دارند تا بتوانند قابلیت‌های خود را در بالاترین سطح نشان دهند.
۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۳:۵۶:۵۰ بعد از ظهر 1009