مقالات تخصصی

تفاوت مانیتورهای LED و LCD در چیست؟
تفاوت مانیتورهای LED و LCD در چیست؟ در هنگام خرید مانیتور احتمالا با اصطلاحاتی مانند صفحه نمایش LCD و LED رو به رو شده اید. در واقع بسیاری از افراد نمی دانند که این مانیتورها چگونه کار می کنند و چگونه می توانند بر تجربه مشاهده تأثیر بگذارند. تفاوت های ظریف، اما کاملاً قابل توجهی بین مانیتورهای ال سی دی و ال ای دی وجود دارد که می تواند بر تصمیم خرید شما تأثیر بگذارد.
۲ روز پیش 14
بهترین گوشی ها تا 4 میلیون
بهترین گوشی ها تا 4 میلیون تصمیم گیری در مورد خرید بهترین گوشی ارزان قیمت، میتواند یک چالش بزرگ باشد، زیرا تصمیم گیری و انتخاب پیچیده و سختی است.
۶ روز پیش 45
بهترین گوشی سری A سامسونگ
بهترین گوشی سری A سامسونگ گوشی های سری A شرکت سامسونگ مجموعه ای گوشی های هوشمند و تبلت های میان رده است که به عنوان بخشی از خط تولید Galaxy تولید می شود.
۱۰ روز پیش 37
معرفی بهترین گوشی های هوشمند با عمر باتری طولانی 2020
معرفی بهترین گوشی های هوشمند با عمر باتری طولانی 2020 باتری یکی از قطعات های مهم و اصلی در گوشی های موبایل محسوب میشود و تاثیر بسزایی بر روی کارایی گوشی دارد.
۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲۸:۵۴ بعد از ظهر 144
تفاوت گوشی سامسونگ و شیائومی
تفاوت گوشی سامسونگ و شیائومی اگر میزان فروش برای شما از اهمیت بالای برخوردار بوده، این سامسونگ است که رتبه اول را در مقایسه با شیائومی دارد.
۱۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۴:۱۹ بعد از ظهر 191
صندوق مکانیزه فروش چیست؟
صندوق مکانیزه فروش چیست؟ صندوق مکانیزه فروش، از تجهیزات کاربردی است که معمولاً دارای کشوی پول بوده و برای ثبت معاملات فروش طراحی شده است.
۱۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲:۴۶ بعد از ظهر 74
تاثیر تغذیه اتوماتیک اسناد در پرینتر ها
تاثیر تغذیه اتوماتیک اسناد در پرینتر ها ADF یا تغذیه اتوماتیک اسناد که مختصر شده Automatic Document Feeder است، در دستگاه کپی و پرینتر به عنوان کپی و چاپ دو طرفه شناخته می شود، یک گام فراتر می روند و به ما این امکان را می دهند تا هر دو طرف یک سند را همزمان چاپ کنیم.
۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳:۲۴ بعد از ظهر 125
تفاوت ویدئو وال و مانیتور صنعتی
تفاوت ویدئو وال و مانیتور صنعتی زمانی که صحبت از تبلیغات و اطلاع رسانی خدمات و کالاها در مکان‌های عمومی، مراکز تجاری، اداری، تفریحی و ... میشود، نمایشگرهای صنعتی به عنوان یکی از ابزارهای بسیار کاربردی و رقابتی در این زمینه محسوب می‌شوند.
۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲۵:۱۱ بعد از ظهر 108
 اتصال گوشی به چاپگر
اتصال گوشی به چاپگر امروزه استفاده از پرینترهای بی سیم بسیار رواج پیدا کرده است. پرینتری که بدون استفاده از کابل یا سیم به دستگاه مورد نظر شما به راحتی متصل میشود و عملیات چاپ را انجام میدهد.
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۲:۲۷ بعد از ظهر 403
 بهترین گوشی های گیمینگ 2020
بهترین گوشی های گیمینگ 2020 یکی از فناوری های جدیدی که پا به عرصه بازار موبایل گذاشته است، گیمینگ گوشی ها می باشد که این روزها بسیار محبوب شده اند.
۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸:۶ بعد از ظهر 3070