برد هوشمند
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
برد هوشمند پروگرس مدل PROGRESS P82-IR10
برد هوشمند پروگرس مدل PROGRESS P82-IR10
۱۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
برد هوشمند پروگرس IRQK082
برد هوشمند پروگرس IRQK082
۱۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه

  برد هوشمند پروگرس

  با پیشرفت تکنولوژی و فناوری ها در حوزه های آموزشی، استفاده از بردهای هوشمند بسیار گسترش پیدا کرده است. در این میان برند پروگرس از تولیدکنندگان این محصول در بازار کنونی است. برد هوشمند پروگرس از تجهیزات کمکی در آموزش جهت ارئه مطالب با کیفیت بالا است. بسیاری از ادارات و شرکت ها نیز در کنفرانس ها و جلسات از این محصول جهت اشتراک گذاری مطالب استفاده میکنند. 

  زمانی که برد هوشمند  با سیستم های کامپیوتری و لوازم جانبی دیگر ترکیب میشود، یک سیستم کامل آموزشی هوشمند را تشکیل میدهد که میتواند یک کلاس درسی را به خوبی هدایت کند. این اتصال توسط کابل های کامپیوتری و پورت USB صورت میگیرد. مدل های وایرلس نیز میتوانند به صورت بی سیم به این منابع متصل شوند. پروژکتور اطلاعات و داده های رایانه را بر روی تخته ارسال و به نمایش میگذارد. اطلاعات ارائه شده توسط تخته هوشمند میتواند شامل تصاویر، ویدئو، اسلاید یا صفحه ای از اینترنت باشد. تمامی نمایشگرهای این بردها به انگشت و شی حساس هستند و از این رو کاربر میتواند از طریق انگشت یا قلم های مخصوص همانند یک ماوس محتواها را کنترل و مدیریت کند. همچنین میتوان مطلبی را اضافه و یا پاک کرد و در آخر اطلاعات را بر روی رایانه یا لپ تاپ ذخیره کرد.

  خرید برد هوشمند پروگرس از کیومیتا

  کاربردتخته هوشمند برند پروگرس شامل موارد گسترده ای است. به عنوان مثال ارائه و نوشتن مطالب از طریق قلم یا انگشتان دست امکان پذیر است. همچنین مدیریت برنامه ها بدون استفاده از کیبورد یا ماوس امکان پذیر است.تصاویر و ویدئو ها را به اشتراک بگذارید و بر روی آنها یادداشت، و یا بخش های مختلف یک متون را هایلایت کنید. این محصول به صورت دیواری نصب شده و همچنین از طریق پایه بر روی زمین نیز قابلیت نصب را دارد. از دیگر ویژگی های این تخته لمسی پروگرس میتوان به برجسته کردن متون، اضافه کردن حاشیه و ذخیره داده ها جهت چاپ اشاره کرد.شرکت PROGRESS این محصول را مجهز به یک نرم افزار فارسی کرده، که کار با آن برای کاربران بسیار ساده بوده و به راحتی میتوان آن را راه اندازی و نصب کرد.یکی دیگر از قابلیت های این برد هوشمند امکان استفاده تا 4 نفر به طور همزمان از آن است.

  شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین با ارئه بردهای هوشمند PROGRESS با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب توانسته مشتریان خود را به طور قابل ملاحظه ای راضی نگه دارد. برای اطلاع از قیمت و خرید برد هوشمند پروگرس در انواع مختلف با کارشناسان ما در کیومیتا در ارتباط باشید.