برد هوشمند
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه

    برد هوشمند تاچ مارکر TouchMarker

    نوعی دیگر از بردهای هوشمند به صورت قابل حمل هستند که توسط شرکت تاچ مارکر طراحی و تولید شده است.این نوع تخته ها با توجه به کیفیت مطلوبی که ارئه میدهند دارای کاربردهای بسیاری در حوزه های آموشی و اداری هستند.با توجه به ابعاد و وزن قابل حملی که دارد به راحتی جا به جا و نصب میشود.یک محصولی ایده آل برای جلسات و اتاق کنفرانس های مختلف است.

    مشخصات برد هوشمند تاچ مارکر

    کمپانی تاچ مارکر این محصول را در دو مدل Lufy-P و Lufy-T طراحی و روانه بازار کرده است.از لحاظ تنوع نسبت به برندهای دیگر کم بوده اما توانسته فروش خوبی را در بازار کسب کند.نوع صفحه بندی این تخته قابل حمل به صورت افقی بوده و نمایشگر آن به صورت لمسی طراحی شده و از طریق قلم یا انگشتان دست میتوان مطالب را ارائه داد.منعطف بودن از دیگر ویژگی های این محصول است که تصاویر را میتوان در هر اندازه ای کالیبره کرد.زمان پاسخگویی برد تاچ مارکر حدود 10 میلی ثانیه به طول می انجامد که رقم قابل قبولی برای کاربران خواهد بود، همچنین با تمامی سیستم عامل های کاربردی نظیر 7،8 و ... سازگاری دارد.

    مرکز ماشین های اداری کیومیتا انواع بردهای هوشمند TouchMarker را به فروش میرساند.برای خرید این محصول با قیمت مناسب با کارشناسان فروش ما در این زمینه در تماس باشید.