مانیتور صنعتی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

مانیتور صنعتی پاناسونیک

با ورود مانیتور‌های صنعتی در بازار تحول عظیمی در تبلیغات به وجود آمد. بسیاری از مدیران کسب و کار برای معرفی و نمایش کالا و خدمات خود از این نوع مانیتور‌ها استفاده می‌کنند. در بازار برند‌های متنوعی از این محصول عرضه شده است که شرکت پاناسونیک یکی از کمپانی‌های بزرگ و معتبر در تولید و طراحی مانیتور صنعتی است.

مانیتور‌های صنعتی پاناسونیک مجهز به کنترل هوشمند مصرفی هستند که باعث کاهش صرفه جویی در هزینه‌ها و تولید کربن در محیط زیست می‌شود. میزان نور توسط سیستم کنترل تنظیم شده که باعث کاهش 50 درصدی مصرف برق در این تلویزیون‌های بزرگ می‌شود.

مشخصات و ویژگی‌های مانیتور صنعتی پاناسونیک

بسیاری از مشاغل به صورت 24 ساعته فعالیت دارند و نیاز به روشن ماندن مانیتور‌ها به صورت 24 ساعته دارند. تلویزیون‌های خانگی در صورت روشن ماندن بیش از حد باعث خرابی آنها شده و بعد از مدتی کیفیت خود را از دست می‌دهند. اما مانیتور‌های صنعتی پاناسونیک طوری طراحی شده‌اند که می‌توانند به صورت 24 ساعته در شرایط سخت نظیر محیط‌های صنعتی روشن بمانند، بدون آنکه کیفیت خود را از دست بدهند. این تلویزیون‌های بزرگ برای محیط‌های عمومی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین جهت IP آنها بالا است که در مقابل گرد و خاک و آب مقاومت می‌کند. نمایشگر‌های صنعتی برند پاناسونیک از درگاه‌ها و اتصالات متنوعی برخوردار بوده و به تمامی دستگاه‌ها جهت دریافت اطلاعات و داده‌ها متصل می‌شود.

قیمت مانیتور صنعتی پاناسونیک

قیمت در این نمایشگر بسیار متنوع بوده که با توجه به سایز و برخی امکانات دیگر قیمت‌های متغیر بوده. برای دریافت قیمت مانیتور صنعتی پاناسونیک می‌توانید لیست قیمت‌ها را در بالا مشاهده کنید.

خرید مانیتور صنعتی پاناسونیک

با پیشرفت و گسترش فناوری ها و استفاده از مانیتور‌های صنعتی، مراکز فروش این مانیتور‌ها رو به افزایش هستند. فروشگاه کیومیتا یکی از مراکز فروش مانیتور‌های صنعتی Panasonic در تهران است. این شرکت تمامی محصولات خود را با بالا‌ترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت برای مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.