مانیتور صنعتی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

مانیتور صنعتی پاناسونیک

با ورود مانیتورهای صنعتی، در بازار تحول عظیمی در تبلیغات به وجود آمد.بسیاری از مدیران کسب و کار برای معرفی و نمایش کالا و خدمات خود از این نوع مانیتورها استفاده میکنند.در بازار برندهای متنوعی از این محصول عرضه شده است که شرکت پاناسونیک یکی از کمپانی های بزرگ و معتبر در تولید و طراحی این مانیتور صنعتی است.

مانیتورهای صنعتی پاناسونیک مجهز به کنترل هوشمند مصرفی است که باعث کاهش صرفه جویی در هزینه ها و تولید کربن در محیط زیست میشود.میزان نور توسط سیستم کنترل تنظیم شده که باعث کاهش 50 درصدی مصرف برق در این تلویزیون های بزرگ میشود.

بررسی تخصصی مانیتورهای صنعتی Panasonic

بسیاری از مشاغل به صورت 24 ساعته فعالیت دارند و نیاز به روشن ماندن مانیتورها به صورت 24 ساعته دارند.تلویزیون های خانگی در صورت روشن ماندن بیش از حد باعث خرابی آنها شده و بعد از مدتی کیفیت خود را از دست میدهند.اما مانیتورهای صنعتی پاناسونیک طوری طراحی شده اند که میتوانند به صورت 24 ساعته روشن بمانند، بدون آنکه کیفیت خود را از دست بدهند.این تلویزیون های بزرگ برای محیط های عمومی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و به همین جهت IP آنها بالا است که در مقابل گردو خاک و آب مقاومت میکند.

مانیتورهای برند پاناسونیک از درگاه ها و اتصالات متنوعی برخوردار بوده و به تمامی دستگاه ها جهت دریافت اطلاعات و داده ها متصل میشود.

با پیشرفت و گسترش فناوری ها و استفاده از مانیتورهای صنعتی، مراکز فروش این مانیتورها رو به افزایش هستند.فروشگاه کیومیتا یکی از مراکز فروش مانیتورهای صنعتی Panasonic در تهران است.این شرکت تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مشتریان عزیز ارائه داده است.