کارتریج
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه

  کارتریج ریکو

  کارتریج های ریکو از مواد مصرفی پرینترها و دستگاه های فتوکپی ریکو است.کارتریج های ریکو از منابع تامین رنگ برای چاپ اسناد و تصاویر است.هر دستگاه با توجه به نوع و مدل کارتریج مخصوص به خود را دارند.

  این قطعه مصرفی در دستگاه های کپی و پرینتر متفاوت است.به عنوان مثال در پرینترهای لیزری این قطعه با نام تونر عنوان میشود که دلیل آن پودرهای کوچکی است که در داخل کارتریج قرار میگیرد.این تونر کارتریج برای چاپ رنگی از سه رنگ اصلی زرد، قرمز و آبی و برای چاپ سیاه و سفید اسناد از رنگ مشکی استفاده میکند.

  در کارتریج های جوهرافشان به وسیله جوهر اسناد و تصاویر به چاپ میرسند.رنگ هایی در این پرینترها وجود دارد شامل سه رنگ Magenta (قرمز)، Cyan (آبی) و Yellow (زرد) برای چاپ رنگی و یک رنگ مشکی برای چاپ سیاه و سفید به کار برده میشود.

  تفاوت کارتریج شارپ طرح و اورجینال

  کارتریج های ریکو در دو مدل اورجینال که توسط شرکت سازنده اصلی RICHO به تولید رسیده، و مدل طرح که توسط شرکت های ایرانی و چینی تولید شده است، در بازار موجود میباشد.از تفاوت های اصلی این دو مدل کیفیت چاپ اسناد است که کارتریج اورجینال کیفیت بالایی را ارائه میدهد در حالی که در کارتریج طرح کیفیت پایین تر از فابریک است.اما در ظاهر هر دو به یک شکل طراحی و با نام شرکت اصلی ریکو به تولید رسیده اند.

  توصیه میکنیم کارتریج های ریکو را از مراکز و فروشگاه های معتبر تهیه کنید.چرا که باید با دستگاه سازگاری داشته باشد در غیر این صورت میتواند آسیب های جدی را به پرینتر یا کپی وارد کند.کیومیتا یکی از تامین کنندگان کارتریج RICHO بوده که با کیفیت بالا و قیمت مناسب در وب سایت خود برای مشتریان گرامی ارائه داده است.