محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه

  پرینتر جولی مارک

  پرینترهای سوزنی یا ماتریسی اولین پرینترهایی هستند که وارد بازار شدند.این نوع چاپگرها با پیشرفت تکنولوژی در مدل و برندهای متنوع روانه بازار شدند.کمپانی جولی مارک یکی از تولید کنندگان چاپگر سوزنی در جهان است.ادارات و بانک ها از مشتریان این دستگاه هستند که برای چاپ فاکتور یا فیش های بانکی مورد استفاده قرار میدهند.

  ویژگی ها و امکانات استفاده از پرینتر جولی مارک

  یکی از ویژگی های پرینتر جولی مارک سرعت چاپ بالای آن است که به طور میانگین با سرعت 50 تا 500 کاراکتر در ثانیه اطلاعات شما را به چاپ میرساند.علاوه بر آن کیفیت مطلوب است که نسبت به قیمتی که دارد کیفیت چاپ مطلوبی را ارائه میدهد.

  کیفیت این پرینتر ارتباط مستقیم به تعداد پین یا سوزن های موجود در دستگاه دارد.هر چه تعداد پین ها بیشتر باشد کیفیت چاپ بالاتر میشود.به طور کلی تعداد سوزن ها از 9 تا 24 پین است.مناسب ترین پرینتر سوزنی 24pin است که قادر به چاپ با کیفیت بالا را دارد.

  علاوه بر ویژگی هایی که گفته شد، معایبی را هم نیز دارد که میتوان به سر و صدا و نویزها اشاره کرد.این محصول نسبت به لیزری و جوهر افشان سر و صدای زیادی را در حین کار ایجاد میکند.

  دستگاه چاپگرهای جولی مارک نیاز به حافظه کمی دارند چرا که این دستگاه ها اطلاعات و داده ها را به صورت خط به خط به چاپ میرسانند.

  شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین با راه اندازی فروشگاه اینترنتی توانسته انواع پرینترهای سوزنی jolimark را با قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه دهد.در صورتی که برای خرید چاپگر سوزنی نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید میتوانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.