محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  پرینتر ریکو

  ریکو یک کمپانی ژاپنی است که در تولید ماشین‌های اداری از جمله پرینتر فعالیت دارد. این شرکت پرینتر‌های لیزری را با کیفیت بالا در بازار ارائه داده می‌دهد. این دستگاه در سه مدل تک کاره، سه کاره و چهار کاره طراحی و تولید شده می‌شود و نیاز به جوهر ندارند و از تونر برای چاپ استفاده می‌کنند. که در ادامه به بررسی آن میپردازیم.

  انواع پرینتر لیزری ریکو

  پرینتر تک کاره ریکو

  این نوع پرینتر تنها قادر به عملیات چاپ است و در دو مدل رنگی و سیاه سفید ارائه می‌شود. در مدل رنگی اسناد و مدارک به صورت رنگی و در سیاه سفید به صورت سیاه و سفید چاپ می‌شوند و سرعت چاپ آن برای هر دو مدل بین 20 تا 30 برگ است که برای شرکت‌ها و کسب و کار‌های کوچک و مصارف خانگی کارایی دارد.

  انواع پرینتر تک کاره ریکو در کیومیتا

  پرینتر سه کاره ریکو

  این نوع چاپگر این امکان را به شما می‌دهد که به صورت همزمان سه عملیات پرینت، کپی و اسکن را انجام دهید. سرعت و کیفیت چاپ پرینتر‌های سه کاره ریکو برای مصارف اداری نسبتا شلوغ بسیار مناسب است.

  فروش پرینتر سه کاره ریکو

  پرینتر چهار کاره ریکو

  این پرینتر شرکت ریکو همزمان عملیات پرینت، اسکن، کپی و فکس را انجام می‌دهد. درواقع پرینتری ایده‌آل و کامل مناسب برای کسب و کار و دفاتر شما است. سرعت چاپ و کیفیت آنها قابل قبول بوده و برای حجم کاری نسبتا بالا می‌توانید بر روی آن حساب کنید.

  فروش انواع پرینتر چهار کاره ریکو

  قیمت پرینتر ریکو

  پرینتر‌های شرکت ریکو نسبت به دیگر برند‌ها و رقبا قیمت بسیار اقتصادی‌تری دارند و ادارات و دفاتر کوچک و مصارف خانگی یکی از مشتریان این نوع پرینتر‌ها هستند.

  خرید پرینتر ریکو

  مرکز ماشین‌های اداری کیومیتا یکی از نمایندگان شرکت RICOH بوده که توانسته است انواع پرینتر‌های لیزری ریکو را همراه با گارانتی اصلی و معتبر در فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما کاربران عزیز ارائه دهد. این شرکت اماده اطلاع رسانی به شما در صورت هر گونه سوال بوده و در صورت نیاز مشاوره رایگان قبل از خرید پرینتر را دریافت خواهید کرد.