لیبل پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
لیبل پرینتر میوا MBP 4200
لیبل پرینتر میوا MBP 4200
۳,۹۱۴,۰۰۰ تومان
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل پرینتر میوا MBP 1000
لیبل پرینتر میوا MBP 1000
۳,۹۹۸,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل پرینتر میوا MBP 4300
لیبل پرینتر میوا MBP 4300
۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه

  لیبل پرینتر میوا

  لیبل پرینتر یک نوع چاپگر مخصوص است جهت چاپ برچسب و لیبل، که مورد استفاده سینماها،اداره پست،داروخانه ها،فروشگاه ها،مراکز خرید،آزمایشگاه ها، انبارداری ها و رستوران ها قرار میگیرد.با استفاده از دستگاه لیبل زن میتوانید برچسب های خود را برای کالا ها به دلخواه طراحی نمایید و بر روی محصولات قرار دهید تا مصرف کنندگان به اطلاعات محصولات به خوبی دسترسی داشته باشند.در بازار این محصول با برند و انواع مختلف از جمله صنعتی و رومیزی عرضه شده است.یکی از برندهای شناخته شده میوا (Meva) میباشد که به تولید این دستگاه با کیفیت بالا و انواع متفاوت پرداخته است. در بازار این دستگاه با نام های لیبل زن،چاپگر بارکد،بارکد پرینتر و چاپگر لیبل نامیده میشوند.محصولات لیبل پرینتر میوا در کنار نرم افزار رایگان Golabel با راهنمای فارسی هر آنچه که از یک دستگاه لیبل پرینتر انتظار دارید را در اختیار تان قرار می دهد.

  تفاوت لیبل پرینتر صنعتی با لیبل پرینتر رومیزی

  لیبل زن صنعتی: به دلیل اینکه مقاوم هستند مورد استفاده کارخانه های بزرگ و محیط های خطرناک برای کارهایی با حجم بالا و سنگین قرار میگیرد.این دستگاه به دلیل اینکه دارای سرعت چاپ بالایی دارد گران تر از مدل معمولی میباشد.

  لیبل زن رومیزی: مدل رومیزی برای مصارف شرکت های کوچک با حجم کاری متوسط ارائه شده است اما در چند سال اخیر برخی از این دستگاه ها مورد استفاده شرکت های بزرگ هم نیز قرار گرفته است.

  لیبل ها از نظر مارک و نوع متنوع میباشند که شامل کاغذی، بی رنگ و شفاف، حرارتی، اموال، لیبل متال، پشت متال، وُید، سکوریتی، پی وی سی، تایوک، پارچه ای و امنیتی میباشند.

  از ویژگی های مهم چاپگر لیبل میوا میتوان به وزن سبک،ابعاد جمع و جور،قیمت مناسب،کم سر و صدا بودن و سرعت بالای چاپ آن اشاره کرد.

  شما کاربران گرامی میتوانید انواع لیبل پرینتر میوا را آسوده خاطر از فروشگاه اینترنتی کیومیتا با قیمت مناسب و به صورت آنلاین خریداری نمایید.در صورت هر گونه سوال و یا مشاوره در این زمینه میتوانید با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.