لیبل پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
لیبل پرینتر میوا MBP 4200
لیبل پرینتر میوا MBP 4200
۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل پرینتر میوا MBP-4250
لیبل پرینتر میوا MBP-4250
۶,۸۳۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل پرینتر میوا MBP 4300
لیبل پرینتر میوا MBP 4300
۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل پرینتر میوا MBP 1000
لیبل پرینتر میوا MBP 1000
۷,۷۳۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل پرینتر میوا MBP-4350
لیبل پرینتر میوا MBP-4350
۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه

  لیبل پرینتر میوا

  لیبل پرینتر یک نوع چاپگر مخصوص جهت چاپ برچسب و لیبل است که مورد استفاده سینما‌ها، اداره پست، داروخانه‌ها،فروشگاه‌ها، مراکز خرید، آزمایشگاه‌ها، انبارداری‌ها و رستوران‌ها قرار می‌گیرد. با استفاده از دستگاه لیبل زن می‌توانید برچسب‌های خود را برای کالا‌ها به دلخواه طراحی نمایید و بر روی محصولات قرار دهید تا مصرف کنندگان به اطلاعات محصولات به خوبی دسترسی داشته باشند. در بازار این محصول با برند و انواع مختلف از جمله صنعتی و رومیزی عرضه شده است. یکی از برند‌های شناخته شده میوا (Meva) می‌باشد که به تولید این دستگاه با کیفیت بالا و انواع متفاوت پرداخته است. در بازار این دستگاه با نام‌های لیبل زن، چاپگر بارکد، بارکد پرینتر و چاپگر لیبل نامیده می‌شوند. محصولات لیبل پرینتر میوا در کنار نرم افزار رایگان Golabel با راهنمای فارسی هر آنچه که از یک دستگاه لیبل پرینتر انتظار دارید را در اختیار تان قرار می‌دهد. از ویژگی‌های مهم چاپگر لیبل میوا می‌توان به وزن سبک، ابعاد جمع و جور، قیمت مناسب، کم سر و صدا بودن و سرعت بالای چاپ آن اشاره کرد.

  تفاوت لیبل پرینتر صنعتی با لیبل پرینتر رومیزی

  لیبل زن صنعتی

  این نوع لیبل پرینتر به دلیل اینکه مقاوم بوده مورد استفاده کارخانه‌های بزرگ و محیط‌های خطرناک برای کار‌هایی با حجم بالا و سنگین قرار می‌گیرد. این دستگاه به دلیل اینکه دارای سرعت چاپ بالایی دارد گران‌تر از مدل معمولی است.

  لیبل زن رومیزی

  مدل رومیزی برای مصارف شرکت‌های کوچک با حجم کاری متوسط ارائه شده است اما در چند سال اخیر برخی از این دستگاه‌ها مورد استفاده شرکت‌های بزرگ هم نیز قرار گرفته است.

  خرید لیبل پرینتر میوا

  شما کاربران گرامی می‌توانید انواع لیبل پرینتر میوا را آسوده خاطر از فروشگاه اینترنتی کیومیتا با قیمت مناسب و به صورت آنلاین خریداری نمایید. در صورت هر گونه سوال و یا مشاوره در این زمینه می‌توانید با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.