لیبل پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر Postek Q8
لیبل پرینتر Postek Q8
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
لیبل پرینتر پوستک C168 300dpi
لیبل پرینتر پوستک C168 300dpi
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
لیبل پرینتر پوستک EM210
لیبل پرینتر پوستک EM210
لطفا تماس بگیرید

    لیبل پرینتر پوستک

    لیبل پرینتر برند پوستک در بازار یکی از تجهیزات فروشگاهی پر کاربرد محسوب شده است.لیبل زن های پوستک جز چاپگرهای حرارتی است که از جدیدترین عملکرد چاپ بهره میبرد.این دستگاه در مدل و کارایی های متنوع در حوزه های اداری، فروشگاهی، انبارداری، آزمایشگاهی و .... تولید شده است.همچنین با تمامی نرم افزارهای فروشگاهی و انبارداری سازگاری دارد.

    بررسی مشخصات لیبل پرینتر پوستک

    لیبل زن های پوستک به صورت رو میزی طراحی شده اند که به راحتی میتوانید بر روی میز خود قرار دهید.سرعت چاپ در این دستگاه ها از 101 میلیمتر در ثانیه تا 152 میلیمتر در ثانیه موجود است که کاربران بر اساس نوع کار خود آن را انتخاب میکنند.کیفیت و عملکرد مطلوب در این لیبل پرینتر همراه با قیمت مقرون به صرفه میتواند تمامی نیازهای چاپی شما را تامین کند.پورت های اتصال در این محصول متفاوت است که در هنگام خرید باید به این مشخصه دقت کنید.در برخی از مدل ها به صورت فول پورت ارائه شده است.یکی دیگر از ویژگی های به کار رفته در برخی از لیبل زن های پوستک، چاپ بارکدهای تک و بعدی و دو بعدی است.در حال حاضر این محصول در دو رنگ سفید و خاکستری در بازار موجود است.

    شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب انواع لیبل زن Postek را برای مشتریان در وب سایت خود همراه با مشخصات کامل ارائه داده است.