لیبل پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر Postek Q8
لیبل پرینتر Postek Q8
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
لیبل پرینتر پوستک EM210
لیبل پرینتر پوستک EM210
لطفا تماس بگیرید

  لیبل پرینتر پوستک

  لیبل پرینتر برند پوستک در بازار یکی از تجهیزات فروشگاهی پر کاربرد محسوب شده است. لیبل زن‌های پوستک جز چاپگر‌های حرارتی بوده که از جدید‌ترین عملکرد چاپ بهره می‌برد. این دستگاه در مدل و کارایی‌های متنوع در حوزه‌های اداری، فروشگاهی، انبارداری، آزمایشگاهی و غیره تولید شده است. همچنین با تمامی نرم افزار‌های فروشگاهی و انبارداری سازگاری دارد.

  شرکت چینی Postek در زمینه تولید لیبل پرینتر بسیار خوب عمل می‌کند و تمامی این محصولات را با قطعات باکیفیت و عمر بالا طراحی و تولید می‌کند. یکی از قطعات مهم در لیبل پرینتر هد است، که پوستک از هد ساخت ژاپن در دستگاه‌های خود استفاده می‌کند.

  بررسی مشخصات لیبل پرینتر پوستک

  لیبل پرینتر‌های های پوستک به صورت رومیزی طراحی شده‌اند که به راحتی می‌توانید بر روی میز خود قرار دهید. سرعت چاپ در این دستگاه‌ها از 101 میلی متر در ثانیه تا 152 میلی متر در ثانیه موجود است که کاربران بر اساس نوع کار خود آن را انتخاب می‌کنند. کیفیت و عملکرد مطلوب در این لیبل پرینتر همراه با قیمت مقرون به صرفه می‌تواند تمامی نیاز‌های چاپی شما را تامین کند. پورت‌های اتصال در این محصول متفاوت بوده که در هنگام خرید باید به این مشخصه دقت لازم را داشته باشید که در برخی از مدل‌ها به صورت فول پورت ارائه شده است. یکی دیگر از ویژگی‌های به کار رفته در برخی از لیبل زن‌های پوستک، چاپ بارکد‌های تک و بعدی و دو بعدی است و در حال حاضر نیز در سه رنگ سفید، مشکی و خاکستری در بازار موجود هستند.

  قیمت لیبل پرینتر پوستک

  با توجه به قابلیت و امکاناتی که لیبل پرینتر‌های پوستک ارائه می‌دهد، می‌توان گفت قیمت بسیار مقرون به صرفه‌ای دارند که توسط کیومیتا با حداقل قیمت به فروش می‌رسد.

  خرید لیبل پرینتر پوستک

  مرکز ماشین‌های اداری کیومیتا با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب انواع لیبل پرینتر Postek را برای مشتریان در وب سایت خود همراه با مشخصات کامل ارائه داده است که خریداران گرامی می‌توانند با مقایسه مشخصات و قیمت‌های مدل مورد نظر خود را خریداری کنند. در صورت هر گونه سوال در زمینه خرید لیبل پرینتر با ما در تماس باشید.