لیبل پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر دلتا 2120
لیبل پرینتر دلتا 2120
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر دلتا 3150
لیبل پرینتر دلتا 3150
لطفا تماس بگیرید

  لیبل پرینتر دلتا

  لیبل پرینترهای دلتا از تجهیزات فروشگاهی موجود در بازار است.این دستگاه یک نوع پرینتر مخصوص جهت چاپ برچسب یا لیبل کالا و محصولات بوده که در بازار با نام های لیبل زن، پرینتر لیبل زن و چاپگر برچسب عنوان میشود.

  به طور کلی اگر بخواهیم لیبل پرینتر برند دلتا را معرفی کنیم باید بگوییم یکی از محصولات با کیفیت کمپانی Delta است که در مدل های متنوع تولید شده است.این شرکت تایوانی در سال 1971 راه اندازی شد که امروزه در بازار فروش نسبتا خوبی را کسب کرده است.این چاپگرها امکان چاپ روی انواع لیبل ها، انواع کاغذها، شیشه و PVC را به شما میدهد.

  ویژگی و مشخصات کلی لیبل پرینتر دلتا

  با داشتن ابعاد کوچک و وزن سبک فضای بسیار کمی از میز شما را اشغال میکند. لیبل زن های این برند از سرعت چاپ بین 108 تا 127 میلیمتر در ثانیه برخوردار هستند که رقم قابل قبولی برای مدیران کسب و کار خواهد بود.کاربری آسان آن باعث شده کاربران بسیاری این برند را برای خرید انتخاب کنند.در بعضی از مدل ها به صورت دو کاره بوده، بدین صورت که به دو حالت پرینتر حرارتی و لیبل زن حرارتی مورد استفاده قرار میگیرد.کیفیت و وضوح چاپ مطلوب از دیگر ویژگی های این محصول بشمار می آید.همچنین در حین کار با حداقل سر و صدا عملیات چاپ را انجام میدهد.

  کاربران گرامی در صورت هر گونه سوال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر از پرینترهای لیبل زن دلتا میتوانند با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل نمایند.