فیش پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  فیش پرینتر اچ پی آر تی

  اچ پی آرتی از شرکت های تولیدکننده فیش پرینتر در جهان است.این شرکت تمامی محصولات خود را با کیفیت بالا و با تکنولوژی روز دنیا برای مشتریان ارائه داده است.به دلیل طراحی های خاص فیش پرینترها، این برند یکی تولیدکنندگان پیشتاز شناخته شده است.

  مزیت های استفاده از فیش پرینترهایHPRT

  فیش زن های اچ پی آرتی طوری طراحی شده است که در مقابل آب و گرد و خاک مقاومت بالایی را نشان میدهد که این امر به افزایش طول عمر دستگاه کمک میکند.همچنین از نظر مصرف انرژی به صورت کم مصرف بوده.سرعت چاپ در این محصولات بین 100 تا 300 میلیمتر در ثانیه است که کاربران بر اساس نیاز های خود آن را خریداری مکینند.در ضمن این نکته را در نظر داشته باشید قیمت این محصولات بر اساس سرعت چاپ آنها تغییر میکند، بدین صورت که هر چه سرعت و کیفیت آن بالاتر رود قیمت نیز افزایش پیدا میکند.یکی از مزیت های مهم پرینترهای صدور فیش این برند سازگاری آن با سیستم عامل های روز نظیر ویندوز 8، 7، 10، XP و ... میباشد.

  کمپانی اچ پی آرتی این محصول را در مدل و قیمت های متنوع ارائه داده است.بعضی از مدل ها برای محیط های صنعتی با حجم کاری بالا و بعضی دیگر از مدل ها برای کسب و کارهایی با حجم کاری متوسط و کم طراحی شده است، که کاربران با توجه به نیاز و نوع کاری خود بهترین مدل را خریداری کنند.

  شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین یکی از نمایندگان فروش فیش پرینترهای اچ پی آر تی در ایران است که تمامی محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای مشتریان عزیز ارائه داده است.