فیش پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
فیش پرینتر میوا TP-UN
فیش پرینتر میوا TP-UN
۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
فیش پرینتر میوا TP1000
فیش پرینتر میوا TP1000
۲,۲۶۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
فیش پرینتر میوا TP-UNW
فیش پرینتر میوا TP-UNW
۲,۳۱۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
فیش پرینتر میوا TP-1200
فیش پرینتر میوا TP-1200
۲,۶۳۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
فیش پرینتر میوا TP1000W
فیش پرینتر میوا TP1000W
لطفا تماس بگیرید

  فیش پرینتر میوا

  امروزه فیش پرینتر یکی از تجهیزات فروشگاهی پر کاربرد مورد استفاده رستوران ها،فست فودها،داروخانه ها،سینما،موسسات آموزشی،فروشگاه های بزرگ و کوچک و دستگاه ATM میباشد.در بازار این این دستگاه با برند، قیمت و در ابعادهای متفاوتی و با نام های دستگاه صدور فیش،فیش زن،چاپگر فاکتور و صدور فاکتور ارائه شده است. یکی از کمپانی هایی که به تولید این محصول پرداخته است شرکت معروف ایرانی میوا (Meva) میباشد.برند میوا انواع فیش پرینتر ها را با کیفیت بالا عرضه کرده است که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

  انواع فیش پرینتر میوا

  فیش پرینتر حرارتی: عملکرد آن به این شکل میباشد که برای چاپ نیازی به جوهر نمیباشد و از طریق حرارت دستگاه بر روی کاغذ نوشته و چاپ میشوند.باید به این نکته توجه داشته باشید با کاغذ هایی که در برابر حرارت حساس میباشند عمل میکند و با کاغذهای معمولی سازگاری ندارند.

  فیش پرینتر جیبی: این دستگاه در ابعاد کوچک و سبک طراحی شده است و از طریق بلوتوث و WIFI به رایانه و یا تبلت متصل شده و چاپ مینماید.مناسب برای رستوران های بزرگ که مهماندار از طریق تبلت برای سفارشات مشتریان و برای ارائه فاکتور به آنها استفاده میشود.

  فیش پرینتر سوزنی: در این مدل از این دستگاه میتوان از کاغذ های معمولی برای چاپ استفاده شوند.

  از مهمترین ویژگی های فیش زن میوا میتوان به طول عمر بالای آن،سرعت چاپ بالا،وزن سبک، قیمت مناسب، نصب و کاربری آسان نام برد که توانسته است کاربران زیادی را جذب نماید.در هنگام کار با آن هیچ سر و صدایی را ایجاد نمیکنند و میتوانید آن را در کنار میزتان بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کند کار کنید.

  شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین یکی از وارد کنندگان انواع فیش پرینترهای میوا بوده که با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای شما کاربران گرامی ارائه داده است.در صورت هر گونه سوال در این زمینه میتوانید با بخش فروش این مجموعه در تماس باشید.