دستگاه کپی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)

دستگاه کپی سامسونگ

در بین سازندگاه ماشین های اداری، شرکت سامسونگ از با کیفیت ترین و پرطرفدارترین برندها است.یکی از تولیدکنندگان دستگاه کپی، شرکت بزرگ سامسونگ است.این شرکت انواع دستگاه های کپی را در حوزه های متنوع نظیر اداری، سازمانی و خانگی طراحی و به تولید رسانده است.به طور کلی دستگاه های فتوکپی سامسونگ جهت افزایش نظم و سرعت در کارهای روزمره اداری، سازمانی، مراکز تجاری و حتی مصارف خانگی مورد استفاده قرار میگیرد.این محصول شامل دو مدل لیزری و جوهر افشان است که هر کدام ویژگی و قابلیت های خاص خود را دارند.

انواع دستگاه کپی سامسونگ

دستگاه کپی تک کاره سامسونگ : این مدل از کپی های سامسونگ به صورت تک کاره بوده به این معنی که فقط قادر به عملیات چاپ است.از سرعت و کیفیت متوسطی برخوردار هستند و بیشتر برای مصارف خانگی با حجم کاری کم مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه کپی سه کاره سامسونگ : این سری از دستگاه های سامسونگ برای ادارات و سازمان هایی که میخواهند به صورت همزمان سه عملیات پرینت، کپی و اسکن را انجام دهند بسیار ایده آل خواهد بود.با استفاده از این دستگاه دیگر نیاز به هزینه اضافی برای خرید جداگانه اسکن و کپی نخواهید داشت و از این رو برای حجم کاری متوسط و نسبتا زیاد نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه کپی چهار کاره سامسونگ : بعد از استقبال کاربران از دستگاه های کپی سامسونگ، این شرکت این محصول را به صورت چهار کاره (پرینت، اسکن،کپی و فکس ) روانه بازار کرد.کیفیت و سرعت فوق العاده آن برای مدیران کسب و کار با حجم کاری سنگین بسیار ایده آل است.

شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین به عنوان نمایندگی سامسونگ در تهران است که با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب برای کاربران ارائه داده است.