دستگاه کپی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)

دستگاه کپی سامسونگ

در بین سازندگان ماشین‌های اداری، شرکت سامسونگ از با کیفیت‌ترین و پرطرفدار‌ترین برند‌ها در جهان است. یکی از تولیدکنندگان دستگاه کپی، شرکت بزرگ سامسونگ بوده که این شرکت انواع دستگاه‌های کپی را در حوزه‌های متنوع نظیر اداری، سازمانی و خانگی طراحی و به تولید رسانده است. به طور کلی دستگاه‌های فتوکپی samsung جهت افزایش نظم و سرعت در کار‌های روزمره اداری، سازمانی، مراکز تجاری و حتی مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع دستگاه کپی سامسونگ

دستگاه کپی تک کاره سامسونگ

این مدل از کپی‌های سامسونگ به صورت تک کاره بوده به این معنی که فقط قادر به عملیات چاپ است. از سرعت و کیفیت متوسطی برخوردار هستند و بیشتر برای مصارف خانگی با حجم کاری کم و متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه کپی سه کاره سامسونگ

این سری از دستگاه‌های فتوکپی سامسونگ برای ادارات و سازمان‌هایی که می‌خواهند به صورت همزمان سه عملیات پرینت، کپی و اسکن را انجام دهند بسیار ایده‌آل خواهد بود. با استفاده از این دستگاه دیگر نیاز به هزینه اضافی برای خرید جداگانه اسکن و کپی نخواهید داشت و از این رو برای حجم کاری متوسط و نسبتا زیاد نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه کپی سه کاره سامسونگ Samsung

دستگاه کپی چهار کاره سامسونگ

بعد از استقبال کاربران از دستگاه‌های کپی سامسونگ، این شرکت این محصول را به صورت چهار کاره (پرینت، اسکن،کپی و فکس) روانه بازار کرد. کیفیت و سرعت فوق‌العاده آن برای مدیران کسب و کار با حجم کاری سنگین بسیار ایده‌آل است.

فروش دستگاه کپی چهار کاره سامسونگ

قیمت دستگاه کپی سامسونگ

فروشگاه کیومیتا انواع دستگاه فتوکپی سامسونگ را همراه با قیمت روز در این وب سایت برای شما خریداران گرامی عرضه کرده است تا با هر بودجه‌ای بتوانید مدل مورد نظر خود را خریداری کنید.

خرید دستگاه کپی سامسونگ

مرکز ماشین‌های اداری کیومیتا یکی از نمایندگان فروش دستگاه کپی Samsung در تهران است که تمامی محصولات این برند را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب برای کاربران ارائه داده است. شما با خرید دستگاه کپی از این مجموعه علاوه بر گارانتی و خدمات پس از فروش از مشاوره رایگان نیز بهره‌مند شوید.