دستگاه کپی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
دستگاه کپی toshiba es4508A
دستگاه کپی toshiba es4508A
۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
دستگاه کپی Toshiba E-STUDIO 2309A
دستگاه کپی Toshiba E-STUDIO 2309A
لطفا تماس بگیرید

دستگاه کپی توشیبا

کمپانی توشیبا TOSHIBA تولیدکننده انواع دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی برای دفاتر، اداره ها، خانه ها، موسسه های صنعتی و کمپانی های فناوری اطلاعات میباشد و در حال حاظر یکی از برندهای شناخته شده است. شرکت توشیبا در سال 1875 در ژاپن تاسیس شد. این کمپانی معروف در دهه های اخیر دستگاه های فتوکپی را طراحی کرده است. در حال حاظر مدل های بسیاری از این دستگاه را تولید کرده که دارای قابلیت های بسیاری میباشد و توانسته کاربران بسیاری را جذب کند. این دستگاه برای دفاتر کوچک با کارهای متوسط و همچنین کارهای پر حجم ارائه  شده است.

این شرکت سری جدید از محصولاتش را با عنوان  Departmental systems سیستم های اداری دسته بندی کرده است و می توانند کاغذهای A4  و A3 را پشتیبانی کند و همچنین بیشتر این محصولات دارای اسکن دورو، فیدرو قابلیت اتصال به شبکه را دارا است.

کمپانی توشیبا با ارائه دستگاه های فتوکپی بزرگ و با پشتیبانی از کارهای پر حجم، پرسرعت و نیز پر بازده بسیار تخصصی عمل کرده. سری جدید دستگاه های فتوکپی توشیبا مخصوص کسب و کارهای بزرگ بوده و همچنین چاپ لیزری را با کیفیت بالا ارائه می دهد. یکی از ویژگی های مهم این برند کاربری آسان آن میباشد این ویژگی می تواند باعث صرفه جویی در وقت و زمان شما شود زیرا  دیگر لازم نیست وقتتان را صرف یادگیری و کار با آن بکنید.

یکی از مواردی که در هنگام خرید دستگاه کپی باید مد نظر باشد ویژگی ها و قابلیت های آن است و به دنبال دستگاهی باشید که مطابق نیاز شما باشد.

به طور کلی میتوان گفت دستگاه های فتوکپی توشیبا به دو دسته تقسیم می شوند. 

  • تک کاره

  •  چند کاره 

اصلی ترین تفاوت این 2 دسته در وزن، اندازه، سایز اسکن و رنگی و سیاه سفید بودن آن است.

شرکت کیومیتابا داشتن نمایندگی توشیبا در تهران انواع دستگاه کپی این برند را با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای شما عزیزان فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای خرید آنلاین و یا تعمیرات دستگاهتان می توانید با شرکت کیومیتا در تماس باشید.