ویدئو پروژکتور
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  ویدئو پروژکتور هیتاچی

  اگر به دنبال خرید ویدئو پروژکتور با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید، ممکن است با هزینه های بالایی رو به رو شوید. گاهی ممکن است خیلی از امکانات آن را استفاده نکنید، بهتر است در هنگام انتخاب و خرید در هزینه صرفه جویی کنید.در بازار انواع دیتا پروژکتور با برند و ویژگی های مختلف وجود دارد.قبل از خرید نیازها و انتظارات خود را بررسی نمایید تا بتوانید انتخاب مناسب با نیازتان داشته باشید.

  تکنولوژی های پروژکتور هیتاچی

  از کمپانی های معتبر تولید کننده پروجکشن میتوان به هیتاچی اشاره کرد.این شرکت با ارائه مدل های متنوع میتواند به خوبی به نیاز کاربران پاسخ دهد.در گذشته این شرکت پروژکتورها را با تکنولوژی DLP تولید میکرد، اما در چند سال اخیر با اضافه کردن تکنولوژی 3LCD به محصولات خود، توانست فروش بالایی در بازار کسب کند.

  تکنولوژیDLP (Digital Light Processing): این تکنولوژی پردازش دیجیتالی، به عنوان سینمای خانگی مورد استفاده قرار میگیرد. اگر به دنبال پروژکتور جمع و جور هستید که به راحتی جا به جا نمایید ویدئو پروژکتور DLP را انتخاب نمایید.به دلیل اینکه از قطعات کمتری ساخته شده است هزینه نگهداری و تعمیر آن پایین است.در هنگام روشن کردن این دستگاه و هنگام اطلاعات سر و صدا ایجاد میکند.به علت گردش چرخ رنگ ممکن است بخش هایی از تصاویر و ویدئو ها دچار لرزش شود.

  تکنولوژی3LCD (liquid crystal displays): این تکنولوژی به معنای نمایشگر مایع است.این مدل نسبت به DLP نور بیشتری تولید میکند، و تصاویر و ویدئو ها را با جزییات بیشتری نمایش میدهد.برای محیط هایی که دارای نور زیاد بوده نیز مناسب است.در مصرف برق به صرفه بوده و از سر و صدای کمتری برخوردار است.

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا نمایندگی ویدئو پروژکتور Hitachi توانسته است این دستگاه را با قیمت بسیار مناسب برای شما خریداران عزیز ارائه دهد.در صورت هر گونه سوال برای خرید این محصول میتوانید با کارشناسان این بخش در تماس باشید.