مانیتور
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  مانیتور سام

  سام یکی از برند‌های معتبر ایرانی است که در چند سال اخیر جایگزین برند سامسونگ قرار گرفته و محصولات متنوع و با کیفیتی از جمله مانیتور کامپیوتر را روانه بازار کرده است. رده بندی مانیتور‌های سام از نظر قیمت در سطح متوسط و رو به بالا و از لحاظ کیفیت در سطح عالی بوده و توانسته محصول خوب، قیمت خوب و خدمات خوب را به مشتریان خود ارائه دهد. همچنین همواره در تلاش بوده تا محصولات خود را متناسب با نیاز‌های مشتریان تولید و روانه بازار کند. بنابراین مانیتور‌های سام به ویژگی‌ها و امکانات مورد نظر بیشتر مشتریان نزدیک است و انتظارات بسیاری از مشتریان را برآورده می‌کند.

  انواع مانیتور سام

  مانیتور اداری و خانگی سام

  این نوع مانیتور‌ها به طور تخصصی برای کار‌های روزمره نظیر تماشای فیلم، ادیت‌های ساده فیلم و عکس، گشت و گذار در اینترنت و غیره در خانه یا اداره به کار می‌روند و به طور معمول از وضوح FULL HD برخوردار هستند.

  مشخصات مانیتور ساده اداری و خانگی شرکت سام

  مانیتور گیمینگ سام

  این نوع مانیتور‌های شرکت سام همانطور که از نامش پیداست برای اجرای بازی‌های سنگین و گرافیکی کارایی دارد و مختص گیمر‌ها و حرفه‌ای‌ها طراحی و ساخته شده است. برخی از مانیتور‌های گیمینگ سام کیفیتی فراتر از FULL HD را ارائه می‌دهند که برای کار‌های گرافیکی و طراحی نیز پیشنهاد می‌شود.

  مشخصات مانیتور گیمینگ سام برای حرفه ای ها و گیمر ها

  قیمت مانیتور سام

  مانیتور‌های شرکت سام به عنوان یک برند کاملاً ایرانی، قیمت بسیار مقرون به صرفه‌ای نسبت به سایر برند‌‌های موجود در بازار دارند. درواقع قیمت مانیتور سام در مقایسه با عملکرد و امکانات خود بسیار مناسب بوده و با توجه به اهداف جدی سام، تولید مانیتور‌های کامپیوتر با قیمت‌های مختلف ارائه شده تا مشتریان بتوانند با هر بودجه ای مورد مناسب خود را به راحتی خریداری کنند. در خصوص گارانتی هم باید بگوییم که تحت گارانتی سام سرویس هستند.

  خرید مانیتور سام

  برای خرید مانیتور اقتصادی، کاربردی و باکیفیت برای کامپیوتر پیشنهاد می‌کنیم به سراغ برند سام بروید. کیومیتا با ارائه لیستی از مانیتور‌های سام همراه با قیمت و مشخصات فنی در بالای این صفحه برای مشتریان گردآوری کرده است که با کلیک بر روی هر محصول صفحه مشخصات آن را مشاهده خواهید کرد.