بارکد خوان
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
بارکد خوان زبرا LS3408-ER
بارکد خوان زبرا LS3408-ER
۱۸,۹۷۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

بارکد خوان زبرا ZEBRA

دستگاه بارکدخوان یکی دیگر از تولیدات بزرگ شرکت زبرا است که برای شناسایی و اسکن بارکد روی کالا و محصولات به کار می‌رود. این دستگاه در مدل‌ و فناوری‌های متنوعی عرضه شده که در ادامه شما را با این مشخصات بیشتر آشنا خواهیم کرد.

انواع بارکدخوان زبرا

دو کلاس کلی در بارکدخوان‌های ZEBRA وجود دارد که شامل تک بعدی و دوبعدی می‌شود که هر کداماز آنها موارد استفاده متفاوتی با یکدیگر دارند.

بارکدخوان تک بعدی زبرا

این نوع بارکد خوان برای اسکن و شناسایی بارکد‌های تک بعدی یا همان خطی کارایی دارد و از قدیمی‌ترین فناوری بارکد‌ها است.

بارکدخوان دوبعدی زبرا

این اسکنر بارکد علاوه بر اسکن تک بعدی قابلیت اسکن دوبعدی را نیز دارد که امروزه مورد استفاده بسیاری از فروشگاه‌ها و انبارداری‌ها قرار گرفته است.

از نظر نحوه عملکرد نیز بارکدخوان‌های ZEBRA به دو وسته بی‌سیم و سیمی دسته بندی می‌شوند.

بارکدخوان سیمی زبرا

این نوع بارکد خوان از طریق یک کابل رابط متصل می‌شود و این کابل با استفاده از پورت‌های USB ،serial ،parallel یا شبکه به سیستم پوز متصل خواهد شد. این نوع اسکنر بارکد به صورت رومیزی با قرار دادن بر روی پایه و یا به صورت اسکن دستی قابل استفاده است. درواقع این دستگاه، نسبت به نوع بی‌سیم ارزان‌تر بوده و در جابجایی محدودیت دارد.

انواع دستگاه بارکدخوان سیمی زبرا

بارکد خوان بی‌سیم زبرا

این اسکنر بارکد بی‌سیم برای استفاده در مشاغل سیار که جا به جایی کالا به سختی انجام می‌گیرد بسیار کارایی دارد و با جا به جایی باکدخوان تا برد چند متری را دارد. اتصال این دستگاه از طریق بلوتوث و WIFI انجام می‌شود.

بارکد خوان بی‌سیم زبرا zebra

قیمت بارکد خوان زبرا

قیمتی که برای دستگاه بارکد خوان در نظر گرفته می‌شود، به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده لیست قیمت بارکدخوان زبرا به بالای صفحه مراجعه کنید و با مقایسه هر کالا مدل مورد نظر را با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید بارکد خوان زبرا

بارکد خوان زبرا برند معروفی است که در فروشگاه اینترنتی کیومیتا موجود است و با گارانتی اصلی به صورت آنلاین به فروش می‌رسد. برای ثبت سفارش و خرید بارکدخوان با کارشناسان فروش این مجموعه در تماس باشید و از خدمات مشاوره رایگان قبل از خرید بهره‌مند شوید.