بارکد خوان
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
بارکدخوان بی سیم AXIOM 4012
بارکدخوان بی سیم AXIOM 4012
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
بارکدخوان مدل AXIOM 2290
بارکدخوان مدل AXIOM 2290
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
مقایسه

  بارکد خوان اکسیوم

  اکسیوم یک برند چینی است که در چند سال اخیر به تولید تجهیزات و ماشین های اداری نظیر بارکد خوان مشغول شده است. تکنولوژی های روز و استاندارهای لازم این دستگاه توسط شرکت اکسیوم به کار برده شده است، بنابراین هیچ گونه نگرانی از کیفیت و کارایی این برند از بارکدخوان نخواهید داشت.

  انواع بارکد خوان AXIOM

  بارکد خوان اکسیوم در دو مدل با سیم و بدون سیم(سیار) به بازار عرضه شده است تا کاربران با توجه به نیاز خود مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند.

  بارکد خوان بی سیم اکسیوم: این مدل قابلیت اسکن و ذخیره اطلاعات را از طریق حافظه داخلی در خود دارد.با این دستگا قادر خواهید بود تا فاصله حداکثر 52 سانتیمتری اطلاعات را دریافت کنید.این اسکنر بارکد به دلیل بی سیم بودن، به راحتی میتوان در انبارها و فروشگاه های بزرگ به صورت سیار جا به جا کرد و از این رو دیگر نیازی به جا به جایی محصولات سنگین نخواهید داشت. در ضمن مدل بی سیم جز پرطرفدارترین بارکد خوان های برند اکسیوم است.

  بارکدخوان با سیم اکسیوم: این مدل از اسکنرهای بارکد با یک پایه بر روی میزتان به راحتی قرار میگیرد و شما میتوانید محصولات و کالا های خود را در جلوی این دستگاه جهت خواندن و ثبت اطلاعات آنها در سیستم قرار دهید.

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا یکی از تامین کنندگان بارکد خوان های AXIOM در ایران است.همچنین این شرکت آماده اطلاع رسانی و آموزش در این زمینه به مشتریان خود میباشد.