صندوق فروشگاهی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه

    صندوق فروشگاهی پار

    استفاده از صندوق فروشگاهی یا همان پوز فروشگاهی کار حسابداری را بسیار آسان کرده است.این دستگاه علاوه بر دقت باعث افزایش سرعت در محاسبات شامل خرید و فروش شده است. شرکت پار توانسته صندوق فروشگاهی را که هر نوع کسب و کاری به آن نیاز نیاز دارد را عرضه کند.شاید در بازار این برند کمتر مورد توجه قرار گرفته و یا تا به حال نام آن را نشنیده باشید، که یکی از دلایل این موضوع نداشتن تنوع مدل در این محصول است. این کمپانی تا کنون به تولید یک مدل از این دستگاه با نام EVERSERV 500 پردا خته است.

    بررسی صندوق فروشگاهی PAR

    پوز فروشگاهی مدل EVERSERV 500 یک نمایشگر جمع و جور برای سوپر مارکت ها و فروشگاه ها با حجم کاری متوسط یا کم ایده آل بوده که قادر به مدیریت کارهای حسابداری، مالی، انبارداری و ... است.کیفیت در این محصول از مزیت های آن محسوب شده است.علاوه بر طراحی جمع و جور و شیک دارای بدنه ای مقاوم و محکم میباشد و کاربر به راحتی میتواند با آن کار کند.این نوع صندوق به دلیل نداشتن فن باعث شده صدای بسیار کمی در حین کار تولید کند.قابلیت اتصال به دیگر دستگاه ها مانند لیبل پرینتر، بارکدخوان و ... از طریق پورت های USB و LAN امکان پذیر است.

    صندوق فروشگاهی پار در کنار این ویژگی و امکانات، قیمت بسیار به صرفه ای را هم ارائه داده است.مرکز ماشین های اداری کیومیتا این دستگاه را با کیفیت بالا برای مشتریان گرامی عرضه کرده است.همچنین خدمات دیگری نظیر پشتیبانی و گارانتی را علاوه بر دستگاه ارائه میدهد.