محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه

  پرینتر وینکور

  پرینترهای سوزنی، یک نوع از چاپگرها بوده که به صورت ماتریسی برای چاپ اسناد عمل میکنند.سرعت بالا از ویژگی های مهم این نوع پرینترها است که در ادارات و بانک ها جهت امور بانکی مورد استفاده قرار گرفته است.امروزه این چاپگرها با ورود تکنولوژی لیزری کمتر مورد توجه قرار گرفته است، اما به دلیل ویژگی های دیگر در داروخانه ها و بانک ها نیز استفاده میشود.برندهای متنوعی به تولید این چاپگر لیزری پرداخته اند که شرکت وینکور یکی از تولید کنندگان این دستگاه است.

  Wincor یک کمپانی بزرگ آلمانی است که تمامی محصولات خود را با دوام بالا و مقاوم به تولید رسانده است.کیفیت این پرینتر با توجه به تعداد پین ها مشخص میشود.تعداد سوزن یا همان پین به صورت 9pin و 24pin است که هر چه تعداد پین بیشتر باشتر کیفیت چاپ بالاتر خواهد بود که مدل 24 پین بسیار ایده آل تر است.

  مزیت استفاده از پرینترهای وینکور

  هزینه پایین مواد مصرفی : مواد مصرفی در این دستگاه ریبون است که بر خلاف چاپگرهای دیگر که بعد از مدتی جوهر تمام میشود، اما ریبون آن بعد زمان طولانی جوهرش به اتمام میرسد.همچنین ریبون ها در مقایسه با کارتریج بسیار به صرفه تر هستند.

  سرعت : سرعت در این چاپگرها یکی از ویژگی های مهم مدیران کسب و کار است.سرعت آن بستگی به کاربرد و شرکت های سازنده دارد که از 50 کاراکتر در ثانیه تا 1500 کاراکتر در ثانیه است.نکته مهمی که باید آن را در نظر بگیرید این است که سرعت و کیفیت رابطه عکس دارند، به این صورت که هر چه کیفیت بالاتر باشد سرعت پایین تر خواهد بود.

  طول عمر : وینکور این پرینترها را با توجه به حجم کاریشان مقاوم طراحی و تولید کرده است.به این صورت که در محیط های صنعتی نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

  یکی از فرشگاه های آنلاین فروش پرینتر سوزنی وینکور، کیومیتا است.این فروشگاه با هدف رضایت مشتری تمامی محصولات را با ضمانت اضالت کالا ارائه میدهد.