صندوق فروشگاهی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه

  صندوق فروشگاهی فراسو

  فراسو یک شرکت خصوصی ایرانی است که به تولید تجهیزات الکترونیکی فعالیت دارد.این کمپانی در سال 1368 فعالیت خود را آغاز کرد و در چند سال اخیر به تولید صندوق های فروشگاهی پرداخته است.با صندوق فروشگاهی فراسو کلیه محاسبات مالی نظیر خرید کالا، حسابداری، انبارداری و ... را  به راحتی انجام دهید.فراسو تمامی تلاش خود را جهت کیفیت در این محصول قرار داده تا مشتریان رضایت کامل از خرید این دستگاه داشته باشند.

  معرفی صندوق فروشگاهی فراسو

  صندوق های فروشگاهی این شرکت از لحاظ طراحی و ساختار بسیار با کیفیت هستند.فراسو این دستگاه را در دو مدل رومیزی و سیار و به صورت لمسی ارائه داده است تا کاربران بتوانند بر اساس نوع کسب و کار و نیاز خود آن ها را انتخاب و خریداری کنند.

  پوز فروشگاهی یا همان صندوق یک نمایشگر جهت نمایش اطلاعات مالی است که برای چاپ اطلاعات باید از طریق دستگاه های دیگر انجام شود.همچنین به دلیل فول پورت بودن با تمامی دستگاه ها نظیر لیبل پرینتر و فیش پرینتر سازگاری دارد.یکی از مزیت های کار با پوزهای فروشگاهی فراسو، سازگاری آن با سیستم عامل اندروید است که کار با آن را برای کاربران راحت کرده است.

  فراسو در تمامی نقاط جهان شعبه دارد.مرکز ماشین های کیومیتا یکی از نمایندگی های صندوق فروشگاهی FARASSOO در تهران است. قیمت این دستگاه به دلیل تولید داخلی ارزان تر از برندهای خارجی بوده و در بازار فروش خوبی را هم نیز کسب کرده است.