صندوق فروشگاهی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)

صندوق فروشگاهی الیوتی

شرکت الیوتی از برندهای آشنا در تولید ماشین های اداری و تجهیزات فروشگاهی در جهان است.این شرکت ایتالیایی در چندین سال اخیر توانسته محبوبیت خود را در بازار کسب کند.صندوق فروشگاهی یکی از تولیدات این برند محبوب است که مورد توجه بسیاری از فروشگاه ها قرار گرفته است.الیوتی این محصول را در مدل و قیمت های متنوع و با کارایی های متفاوت در بازار ارائه داده است.

بررسی صندوق فروشگاهی OLIVETTI

صندوق های فروشگاهی الیوتی برای هر نوع کسب و کاری نظیر سوپر مارکت، فروشگاه، انبارداری ها، مراکز تجاری و ... با حجم کاری بالا و کم طراحی و تولید شده است.مدل لمسی از جدید ترین و به روز ترین این صندوق ها در بازار است.مدل لمسی این دستگاه با کیفیت بالا اطلاعات را نمایش داده و کار با آن بسیار ساده بوده.تنها با لمس انگشت بر روی صفحه میتوانید اطلاعات را پردازش، ثبت و ذخیره کنید.به طور کلی تمامی پوزهای تولید این برند در مقابل گرد و خاک و اب مقاوم هستند.طراحی زیبا و شیک پوز فروشگاهی الیوتی مورد توجه بسیاری از مدیران کسب و کار قرار گرفته است.

شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین انواع صندوق فروشگاهی OLIVETTI را با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب برای مشتریان عرضه کرده است. قیمت این دستگاه با توجه با کارایی و امکاناتی آن تعیین میشود.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید میتوانید با کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشید.