مقالات تخصصی

ویدئو پروژکتور ارزان قیمت در سال 2018
ویدئو پروژکتور ارزان قیمت در سال 2018 خرید ویدئو پروژکتور ارزان قیمت ، قیمت ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور خانگی ارزان
۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۲۱:۲۷ قبل از ظهر 289
فروش دستگاه کپی | فروشگاه کیومیتا
فروش دستگاه کپی | فروشگاه کیومیتا مقاله نکات کاربردی در فروش دستگاه کپی :فروشگاه محصولات اداری کیومیتا
۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۲۶:۳۷ قبل از ظهر 137
پرینتر تک کاره لیزری برای مصارف خانگی و اداری
پرینتر تک کاره لیزری برای مصارف خانگی و اداری نکات مهم برای خرید پرینتر تک کاره لیزری ایده ال برای مصارف خانگی و اداری - فروشگاه کیومیتا
۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۷:۵۰ قبل از ظهر 74
معرفی بهترین ویدئو پروژکتور های سال 2018
معرفی بهترین ویدئو پروژکتور های سال 2018 10 مدل از بهترین ویدئو پروژکتور که در سال 2018 به بازار معرفی شدند- فروشگاه کیومیتا
۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۹:۵۵ قبل از ظهر 220
معرفی بهترین دستگاه کپی در سال 2018
معرفی بهترین دستگاه کپی در سال 2018 معرفی 10 مورد از بهترین دستگاه کپی که در بررسی های سال 2018 در بازار به فروش رفته اند- فروشگاه کیومیتا
۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۱:۸ قبل از ظهر 99
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور خرید ویدئو پروژکتور یکی از الزامات کاربردی و البته محبوب برای نمایش فیلم و تصویر در کلاس های درسی، همایش ها و کنفرانس ها می باشد. همچنین این دستگاه ها جزو سرگرمی های خانگی هم محسوب می شوند.
۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۳۶:۱۹ قبل از ظهر 46
راهنمای خرید دستگاه کپی
راهنمای خرید دستگاه کپی بهترین راه برای خرید دستگاه کپی مناسب برای شرکت این است که قبل از خرید، تمام برندهای بازار را از نظر امکانات، ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه بررسی کنید، قیمت آن ها را یادداشت نمایید و سپس با یک انتخاب آگاهانه، بهترین نوع دستگاه کپی را خریداری کنید.
۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۰:۲۱ بعد از ظهر 40
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور دست دوم
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور دست دوم خرید ویدئو پروژکتور دست دوم، مسأله ای است که برخی از کسب و کارها برای کاربردهای نمایشی تصویر و فیلم، آن را انتخاب می کنند. اگر شما هم جزو آن دسته افراد هستید که قصد دارید یک دستگاه ویدئو پروژکتور خریداری کنید اما بودجه کمی را برای این کار در نظر گرفته اید، خرید ویدئو پروژکتور دست دوم می تواند برای شما یک گزینه مناسب باشد.
۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۵:۱۹ بعد از ظهر 49
پرینترهای سه بعدی صنعتی
پرینترهای سه بعدی صنعتی در چاپگرهای سه بعدی میتوانید عکس ها، شی و قطعات را در کامپیوتر به صورت سه بعدی تبدیل کنید.چاپگرهای سه بعدی یک فناوری ساخت افزایشی است به این منظور که در این فرآیند لایه های بسیار نازک را رو یکدیگر اضافه میکنیم و در نتیجه تبدیل به قطعه سه بعدی مورد نظر میشود. مواد اولیه ای که در پرینتر سه بعدی استفاده میشود.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲:۱۲:۳۶ بعد از ظهر 36
سیستم عامل اندروید Android
سیستم عامل اندروید Android انروید (Anroid) یک نوع سیستم عامل موبایل میباشد که در سال 2005 میلادی توسط شرکت گوگل وارد بازار شد.این سیستم عامل جزء پر طرفدارترین سیستم عامل ها محسوب میشود.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۳۰:۲۱ بعد از ظهر 36