مقالات تخصصی

راهنمای خرید تونر کارتریج طرح و اورجینال
راهنمای خرید تونر کارتریج طرح و اورجینال کارتریج قطعه ای در پرینترها است که منبع (رنگ) تامین کننده جوهر و تونر میباشد.
۱ روز پیش 7
راهنمای انتخاب ریبون مناسب لیبل پرینتر
راهنمای انتخاب ریبون مناسب لیبل پرینتر در لیبل پرینتر برای چاپ انواع برچسب ها و لیبل ها باید از ریبون مخصوص لیبل استفاده کرد. در تعریف کلی میتوان گفت ریبون یک نوع ورق است که بر روی سطح آن جوهر کشیده شده است.
۱ روز پیش 8
معرفی انواع بارکد خوان میوا
معرفی انواع بارکد خوان میوا بارکد اسکنر یکی از دستگاه هایی که امروزه مورد استفاده بسیاری از فروشگاه ها قرار گرفته است. دستگاهی که برای اسکن بارکد روی محصولات، جهت کسب اطلاعات دقیق کالاها و نمایش آنها در سیستم میباشد.
۶ روز پیش 8
معرفی انواع لیبل پرینترهای میوا
معرفی انواع لیبل پرینترهای میوا یکی از تجهیزات فروشگاهی پر کاربرد لیبل پرینتر است، که در بازار با نام های چاپگر لیبل، لیبل زن، پرینتر لیبل، چاپگر بارکد و پرینتر بارکد شناخته میشود. از جمله تولید کنندگان این دستگاه، میتوان از برند میوا (Meva) نام برد.
۷ روز پیش 13
راهنمای خرید لیبل پرینتر برای مصارف اداری و صنعتی
راهنمای خرید لیبل پرینتر برای مصارف اداری و صنعتی امروزه کالا ها و محصولات با برندهای متنوع تولید میشوند که این کالا ها برای معرفی به مصرف کنندگان نیاز به برچسب یا لیبل دارند.همه وارد کنندگان و تولید کنندگان با دستگاه لیبل پرینتر یا همان چاپگر لیبل برچسب های مورد نیاز محصولات خود را از طریق این دستگاه به دلخواه طراحی و چاپ مینمایند.
۸ روز پیش 13
راهنمای خرید پرینتر
راهنمای خرید پرینتر اولین سوالی که در ذهن هر مصرف کننده به وجود می آید این است که پرینترهای لیزری مناسب میباشد یا جوهر افشان.
۱۰ روز پیش 16
چگونه عمر لامپ ویدئو پروژکتور را افزایش دهیم ؟
چگونه عمر لامپ ویدئو پروژکتور را افزایش دهیم ؟ دلایلی وجود دارد که باعث خرابی و سوختن لامپ ویدئو پروژکتور میشود. این قطعه به دلیل اینکه گران ترین اجزا این دستگاه میباشد نیاز به نگهداری دارد که ما در این مقاله قصد داریم آموزش های لازم جهت نگداری و طول عمر آن برای شما شرح دهیم.
۱۱ روز پیش 16
اموزش پرینت پشت و رو در ورد
اموزش پرینت پشت و رو در ورد ما در این مقاله از سری مقالات منتشر شده در سایت کیومیتا قصد داریم برای شما آموزش و مراحل پرینت پشت و رو با پرینتر معمولی در کامپیوتر و نرم افزار ورد و adobe reader و سیستم عامل mac را شرح دهیم.
۱۱ روز پیش 13
آموزش و نگهداری از دستگاه کپی رنگی کانن
آموزش و نگهداری از دستگاه کپی رنگی کانن امروزه دستگاه های کپی رنگی به طور چشمگیری در مصارف خانگی و اداری شامل شرکت های بزرگ و کوچک،سازمان ها، مدارس و دانشگاه ها مورد استفاده قرار گرفته است.انتخاب این دستگاه کار بسیار مشکلی میباشد زیرا در بازار با برند و مدل های متنوع عرضه شده است.
۱۵ روز پیش 13
آموزش اتصال پرینتر به وای فای
آموزش اتصال پرینتر به وای فای چاپگرهای وایرلس به طور چشمگیری پر طرفدار میباشند زیرا میتوانید به سادگی موارد  چاپی را به اشتراک بگذارید و یا با اتصال وای فای اسناد و فایل های خود را پرینت نمایید. در ادامه راهنمایی های لازم را برای  نصب آن را برای شما شرح میدهیم.
۱۵ روز پیش 16