محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
کالایی در این بخش موجود نمی باشد

  اسکنر کداک

  کداک یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین تولید کنندگان ماشین های اداری از جمله اسکنر در جهان است.این شرکت با تولید اسکنرهای حرفه ای توانسته در طی سالیان متفاوت، تنوع آنها را در بازار افزایش دهد.کداک این دستگاه را با کیفیت بالا به تولید رسانده و چندین سال میتوان از آن با خیالی آسوده استفاده کرد. این شرکت تمامی محصولات خود را با پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا به تولید میرساند.

  این اسکنر اسناد برای استفاده در منزل و یا ادارات با حجم کاری کم کاربرد چندانی ندارد، اما در بایگانی هایی که حجم کاری زیادی دارند این دستگاه بسیار ایده آل خواهد بود.با اسکنر کداک اسناد و تصاویر خود را با حجم بالا به صورت رنگی و سیاه و سفید اسکن کنید.در بعضی از مدل ها قابلیت اسکن دو رو نیز امکان پذیر است.

  اسکنر بایگانی کداک مانند دیگر محصولات در مدل و قیمت های متنوع ارائه شده است که هر کدام قابلیت و مزایای خاص خود را دارند.به طور کلی انتخاب این محصول با وجود تنوع مدل و قیمت کمی سخت است.به عنوان مثال اگر اسناد و مدارک شما در ابعاد A3 است به دنبال دستگاهی باشید که حداکثر تا ابعاد A3 را پشتیبانی میکند.

  خرید اسکنر کداد

  در هنگام خرید این دستگاه، فاکتورهایی را نظیر اسکن دو رو، فیدر، رزولوشن بالا، اتصالات و سرعت اسکن که بر روی قیمت دستگاه تاثیر مستقیم دارد را در نظر بگیرید

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا انواع اسکنرهایKodak را با قیمت مناسب همراه با خدمات ویژه شامل خدمات پس از فروش دستگاه، ارائه گارانتی اصلی، خرید آنلاین محصول، ارسال سریع کالا و مشاوره رایگان جهت خرید را برای مشتریان خود ارائه داده است.شما کاربران گرامی میتوانید برای مشاهده و خرید این اسکنر به وب سایت کیومیتا مراجعه نمایید.