راهنمای خرید ویدئو پروژکتور دست دوم

راهنمای خرید ویدئو پروژکتور دست دوم

خرید ویدئو پروژکتور دست دوم، مسأله ای است که برخی از کسب و کارها برای کاربردهای نمایشی تصویر و فیلم، آن را انتخاب می کنند. اگر شما هم جزو آن دسته افراد هستید که قصد دارید یک دستگاه ویدئو پروژکتور خریداری کنید اما بودجه کمی را برای این کار در نظر گرفته اید، خرید ویدئو پروژکتور دست دوم می تواند برای شما یک گزینه مناسب باشد. چنانچه در تصمیم گیری برای خرید دچار تردید هستید، متخصصان مرکز ماشینهای اداری کیومیتا می توانند شما را راهنمایی کنند.

اکثر کلاس های درس و تقریباً تمام سالن های همایش و اتاق های کنفرانس مجهز به یکی از مدل های ویدئو پروژکتور هستند. کسانی که از لحاظ مالی هیچ محدودیت نداشته باشند، یک دستگاه نو از فروشگاه تهیه می کنند؛ در این میان افرادی هم وجود دارند که به دو دلیل اصلی برای خرید ویدئو پروژکتور دست دوم اقدام می کند؛ این افراد در درجه اول با محدودیت بودجه مواجه هستند و در مرتبه دوم، میزان استفاده از این دستگاه تا اندازه ای نیست که خرید یک دستگاه نو برای آن ها مقرون به صرفه باشد.

برای خرید ویدئو پروژکتور دست دوم به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر تا کنون فکر خرید ویدئو پروژکتور دست دوم به ذهن شما خطور کرده است شاید بارها این سوال را از خود پرسیده باشید که یک ویدئو پروژکتور دست دوم باید چه خصوصیاتی داشته باشد. در واقع باید عرض کنیم که یک دستگاه ویدئو پروژکتور دست دوم از نظر ویژگی ها و مشخصات فنی هیچ تفاوتی با یک دستگاه نو ندارد، تنها تفاوت این دو دستگاه، میزان ساعت هایی است که برای نمایش فیلم و تصویر از آن استفاده شده است. برای آشنایی با مشخصات فنی این دستگاه ها می توانید به مرکز ماشینهای اداری کیومیتا مراجعه فرمایید.

همواره باید به این نکته دقت کنید که استفاده از ویدئو پروژکتور نو در مدت زمان معینی به مرور زمان از کارآیی تمام اجزای الکترونیکی آن می کاهد. هر یک از این دستگاه ها به طور استاندارد قابلیت کار تا یک مدت مشخص را دارند و پس از آن، راندمان عملکردی آن ها کاهش می یابد. این مسأله نه تنها برای ویدئو پروژکتور، بلکه برای تمام دستگاه های دیجیتال صدق می کند.

خرید ویدئو پروژکتور دست دوم نیز باید از همین دیدگاه بررسی شود. فرض کنید یک ویدئو پروژکتور دست دوم را انتخاب کرده اید؛ اولین سوالی که از فروشنده می پرسید این است: "این دستگاه چه مدت زمان کار کرده است؟!" در نگاه اول این سوال یه پرسش عادی است اما اگر به جزئیات آن دقت کنید متوجه خواهید شد که مدت زمان کار دستگاه بر روی تمام پارامترهای آن تأثیر می گذارد.

کارشناسان مرکز ماشینهای اداری کیومیتا عقیده دارند ویدئو پروژکتورهای دست دوم در بسیاری از خصوصیات نظیر رزولوشن، صحت عملکرد دکمه های کنترل دستگاه، سالم بودن قطعات الکترونیکی داخلی و حساس آن و سالم بودن لامپ تصویر، ممکن است دچار نقصان باشند. از سویی دیگر احتمال دارد دستگاه قبلاً چند بار تعمیر شده باشد که این مسأله قطعاً بر روی خرید ویدئو پروژکتور دست دوم تأثیر خواهد گذاشت.

اگر برای خرید ویدئو پروژکتور دست دوم اقدام می کنید باید بدانید که دستگاه شما باید امکان زوم کردن تصویر را داشته باشد و هنگام نمایش، تصاویر را با شفافیت بالا به نمایش درآورد. برای اطمینان از این مسأله می توانید به طور آزمایشی با دستگاه کار کنید.

اگر دستگاهی که انتخاب می کنید نو نیست و از پورت های متعددی پشتیبانی می کند، دقت کنید که قبل از خرید ویدئو پروژکتور دست دوم حتماً باید از سالم بودن پورت های ورودی و خروجی اطمینان حاصل کنید؛ مطمئن شوید که هر پورت به درستی کار می کند، مخصوصاً پورت تصویر و پورت شبکه را تست کنید. اگر با این پورت ها آشنایی ندارید، مرکز ماشینهای اداری کیومیتا آماده ارائه خدمات مشاوره برای این دستگاه ها به شما می باشد.

اگر ویدئو پروژکتور دست دوم قابلیت اتصال به شبکه بی سیم را دارد و یا از طریق بلوتوث به دستگاه های هوشمند یا تلفن همراه متصل می شود، این قابلیت را در آن بررسی کنید. مطمئن شوید که دستگاه به درستی کار می کند. دقت کنید که خرید ویدئو پروژکتور دست دوم باید از هر لحاظ برای شما مقرون به صرفه باشد به طوری که بودجه شما از بین نرود. مرکز ماشینهای اداری کیومیتا به عنوان یکی از فعالان حوزه دستگاه های دیجیتال، رضایتمندی مشتریان را هدف اصلی خود قرار داده است و آماده ارائه خدمات فروش انواع ویدئو پروژکتور می باشد.

خرید دستگاه ویدئو پروژکتور

ثبت نظر

کد امنیتی
محصولات مرتبط